Objednat

Mytí okenních rámů a dveří Tlumačov

mytí okenních rámů a dveří

Požadujete důkladné mytí okenních rámů a dveří v obci Tlumačov a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Tlumačově postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte někoho spolehlivého na mytí okenních rámů a dveří v Tlumačově nebo potřebujete umýt okenní rámy či dveře v okolí Tlumačova? Jsme zavedená úklidová společnost, která právě toto důkladně mytí dveří a mytí okenních rámů v Tlumačově poskytuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Tlumačově a okolí zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí dveří ale i mytí veškerých dalších skleněných ploch bez ohledu na druhy, tipy či velikosti. Zajistíme vám mytí garážových vrat i mytí ostatních vstupních či vjezdových dveří a bran. Veškeré přípravky potřebné pro mytí okenních rámů, mytí vrat, mytí dveří či parapetů jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových prací zajišťovaných v Tlumačově nebo v okrese Zlín.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Tlumačově nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Tlumačově si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí okenních rámů a dveří Tlumačov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí okenních rámů a mytí dveří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Tlumačově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Tlumačově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí okenních rámů a dveří Tlumačov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Po dokončení mytí vchodových dveří jsme zůstali stát s otevřenou pusou a mysleli si, že nám dveře vyměnili.Rozhodně doporučuji, takhle čisté rámy oken byli naposledy při koupi.Luxusní práce, cena byla hodně zajímavá za umytí asi 50ks dveří v naší firmě.Nechali jsme si umýt jak okna, tak plastové rámy včetně vstupních dveří v RD v Tlumačově a byli jsme hodně překvapeni, o kolik prokoukli. Za mě doporučuji a znova využiji.U nás v Tlumačově jsme sháněli nějakou úklidovku, která umyje zašlé plastové rámy oken u babičky a našeho výběru nelitujem. Přijely 2 děvčata v krásných svítivých tričkách a bylo na první pohled jasné, že své práci rozumí. V takhle čisté rámy a okna jsme snad ani nedoufali.Dostali jsme doporučení od sousedky a rozhodně nelitujeme, že jsme tuto firmu využili. Velice profesionálně provedená práce. Díky