EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklid bytu Benešov

Úklid bytu Benešov Úklid bytu Benešov – Chcete kvalitně a precizně uklidit byt v Benešově nebo v těsné blízkosti? Chcete zajistit úklid svého apartmánu v Benešově? Jsme profesionální a spolehlivá franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, poskytující své úklidové služby i v Benešově a okolí. Kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme jednorázový úklid bytu, ale i pravidelný úklid bytu v Benešově. Všichni naši franchisanti jsou zkušení a proškolení pracovníci, kteří mají v uklízení bytů a uklízení domácností velkou praxi. Vaše byty vám velmi kvalitně uklidíme, umyjeme okna i dveře, vytepujeme sedací soupravy i koberce. Veškeré úklidy bytů v Benešově či Středočeském kraji jsou prováděny s maximální péčí a profesionalitou. Přípravky potřebné pro úklidy bytů jsou automaticky dodávané při všech našich úklidových službách poskytovaných v Benešově.
Před úklidem v Benešově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Benešově si prohlédněte náš ceník úklidu Benešov (viz úklid Benešov ceník).
Máte kromě úklidu bytu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook