Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 10, tento týden 33, tento měsíc 179, tento rok 1 830
Objednat

Úklid bytu či apartmánu Praha 5

úklid bytu či apartmánu

Požadujete opravdu kvalitní úklid bytu v městské části Praha 5 (pět) a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 5 (pět) zajistí? Chcete kvalitně a precizně uklidit byt na Praze 5 (pět) nebo v těsné blízkosti? Chcete zajistit úklid svého apartmánu na Praze 5 (pět)? Jsme profesionální a spolehlivá franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, poskytující své úklidové služby i na Praze 5 (pět) a okolí. Kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme jednorázový úklid bytu, ale i pravidelný úklid bytu na Praze 5 (pět). Všichni naši franchisanti jsou zkušení a proškolení pracovníci, kteří mají v uklízení bytů a uklízení domácností velkou praxi. Vaše byty vám velmi kvalitně uklidíme, umyjeme okna i dveře, vytepujeme sedací soupravy i koberce. Veškeré úklidy bytů na Praze 5 (pět) či Praze jsou prováděny s maximální péčí a profesionalitou. Přípravky potřebné pro úklidy bytů jsou automaticky dodávané při všech našich úklidových službách poskytovaných na Praze 5 (pět).

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 5 (pět) nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 5 (pět) si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid bytu Praha 5 (pět) ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu bytu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantMartina Čermáková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Bořivojova 27, 130 00 Praha 3
email: ph3@extra-uklizeni.com
počet franchisových licencí: 2
FranchisantRomana Kubická
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Zárybská 670/10, 190 00 Praha 9
email: ph9@extra-uklizeni.com
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Společnost Extra uklízení mi v sobotu zajistila úklid mého bytu na Praze 5 (pět). Byla jsem velmi spokojená a touto cestou moc děkuji.Jeden z nejlepších úklidů bytu jaký jsem kdy zažila. Naprosto detailní generální úklid přesně podle mých představ. Výborná práce, přístup i cena. Děkuju.Moc ochotní pracovníci. Nádherně mi uklidili byt na Praze 5 (pět), skvěle umyli okna a ještě mi vynesli veškeré odpadky. Určitě doporučuju tuto úklidovou firmu.Úklid bytu na Praze 5 (pět) provedli na výbornou, určitě doporučuji každému vyzkoušet.Na základě doporučení mé kamarádky jsem si na úklid našich bytů na Praze 5 (pět) vybrala společnost Extra uklízení. Výborná odezva i komunikace od samotné objednávky úklidů až po samotnou realizaci. Opravdu profesionální jednání této úklidové společnosti. Rozhodně budu využívat i nadále a budu doporučovat.Tato úklidová firma mi poskytla velmi profesionální a důkladný úklid mého bytu na Praze 5 (pět). Velmi ochotné slečny, výborná komunikace, odvedená práce i cena. Určitě každému doporučuji.Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce úklidu bytu na Praze 5 (pět). Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀Včera, po vystěhování našich dvou bytů na Praze 5 (pět) nám tato společnost EXTRA SLUŽBY poskytla svoje úklidové služby při úklidu obou bytů. Naprostá spokojenost, moc moc děkujeme. Jste výborně sehraní se svými kolegy stěhováky. Stoprocentně doporučuji za kvalitu, rychlost i cenu.