Úklid Benešov

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN BENEŠOV

Úklidy a mytí oken Benešov - Kvalitní a spolehlivé úklidy nejen v Benešově, ale kompletně v celém okolí Benešova vám kdykoli zajistí profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Na základě vašich požadavků vám zajistíme jednorázové úklidy, ale i úklidy pravidelné. Zajistíme vám důkladné generální úklidy po malování nebo precizní úklidy po stavebních úpravách. Zajistíme vám spolehlivé úklidy bytů, úklidy kanceláří, ale i úklidy obchodů nebo prodejen. Postaráme se vám o mytí oken libovolných rozměrů, mytí teras i zasklených balkónů, umyjeme vám okenní rámy i dveře, ale umyjeme i výkladní skříně či výlohy.

Veškeré úklidové práce, které nabízíme, provádí velmi zkušení a proškolení pracovníci franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Uklízíme nejen v Benešově, ale naše úklidové služby poskytujeme kompletně po celé České republice. Veškeré práce jsou poskytovány jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy či podnikatele za stejných a neměnných cenových podmínek na základě přehledného ceníku úklidových služeb. Uklízíme, myjeme a čistíme nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky.

Libovolné úklidy bytových i nebytových prostor si můžete objednat prostřednictvím jednoduchého objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Uklízíme i venkovní prostory, čistíme osvětlení, uklízíme garáže i parkovací stání. Poskytujeme nejen důkladné ruční úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění. Veškeré přípravky, které budou potřeba pro daný druh úklidu, jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt