Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 8, tento týden 34, tento měsíc 285, tento rok 2 203
Objednat

Úklid a úklidové služby Benešov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Benešov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Benešově poskytne? Kvalitní a spolehlivé úklidy nejen v Benešově, ale kompletně v celém okolí Benešova vám kdykoli zajistí profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Na základě vašich požadavků vám zajistíme jednorázové úklidy, ale i úklidy pravidelné. Zajistíme vám důkladné generální úklidy po malování nebo precizní úklidy po stavebních úpravách. Zajistíme vám spolehlivé úklidy bytů, úklidy kanceláří, ale i úklidy obchodů nebo prodejen. Postaráme se vám o mytí oken libovolných rozměrů, mytí teras i zasklených balkónů, umyjeme vám okenní rámy i dveře, ale umyjeme i výkladní skříně či výlohy.

Co uklízíme

Veškeré úklidové práce, které nabízíme, provádí velmi zkušení a proškolení pracovníci franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Uklízíme nejen v Benešově, ale naše úklidové služby poskytujeme kompletně po celé České republice. Veškeré práce jsou poskytovány jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy či podnikatele za stejných a neměnných cenových podmínek na základě přehledného ceníku úklidových služeb. Uklízíme, myjeme a čistíme nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky.

Vycházíme vám vstříc

Libovolné úklidy bytových i nebytových prostor si můžete objednat prostřednictvím jednoduchého objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Uklízíme i venkovní prostory, čistíme osvětlení, uklízíme garáže i parkovací stání. Poskytujeme nejen důkladné ruční úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění. Veškeré přípravky, které budou potřeba pro daný druh úklidu, jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Benešov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Benešově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Benešově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Benešov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantHelena Blažková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Tyršova 1595, 289 23 Milovice - Mladá
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Benešově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Benešově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Benešově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Benešově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Benešově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Benešově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Benešově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.