Objednat

Úklid a úklidové služby Benešov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Benešov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Benešově poskytne? Kvalitní a spolehlivé úklidy nejen v Benešově, ale kompletně v celém okolí Benešova vám kdykoli zajistí profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Na základě vašich požadavků vám zajistíme jednorázové úklidy, ale i úklidy pravidelné. Zajistíme vám důkladné generální úklidy po malování nebo precizní úklidy po stavebních úpravách. Zajistíme vám spolehlivé úklidy bytů, úklidy kanceláří, ale i úklidy obchodů nebo prodejen. Postaráme se vám o mytí oken libovolných rozměrů, mytí teras i zasklených balkónů, umyjeme vám okenní rámy i dveře, ale umyjeme i výkladní skříně či výlohy.

Co uklízíme

Veškeré úklidové práce, které nabízíme, provádí velmi zkušení a proškolení pracovníci franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Uklízíme nejen v Benešově, ale naše úklidové služby poskytujeme kompletně po celé České republice. Veškeré práce jsou poskytovány jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy či podnikatele za stejných a neměnných cenových podmínek na základě přehledného ceníku úklidových služeb. Uklízíme, myjeme a čistíme nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky.

Vycházíme vám vstříc

Libovolné úklidy bytových i nebytových prostor si můžete objednat prostřednictvím jednoduchého objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Uklízíme i venkovní prostory, čistíme osvětlení, uklízíme garáže i parkovací stání. Poskytujeme nejen důkladné ruční úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění. Veškeré přípravky, které budou potřeba pro daný druh úklidu, jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Benešov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Benešově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Benešově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Benešov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Benešově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Benešově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Benešov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Benešově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Benešově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Benešově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Benešově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Benešově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Benešově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Benešově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.