Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 14, tento týden 31, tento měsíc 186, tento rok 1 688
Vydělávejte nadprůměrné výdělky se zavedenou značkou EXTRA
Objednat

Úklid bytu či apartmánu Rychnov nad Kněžnou

úklid bytu či apartmánu

Poptáváte kvalitní úklid bytu ve městě Rychnov nad Kněžnou a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Rychnově nad Kněžnou poskytne? Chcete kvalitně a precizně uklidit byt v Rychnově nad Kněžnou nebo v těsné blízkosti? Chcete zajistit úklid svého apartmánu v Rychnově nad Kněžnou? Jsme profesionální a spolehlivá franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, poskytující své úklidové služby i v Rychnově nad Kněžnou a okolí. Kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme jednorázový úklid bytu, ale i pravidelný úklid bytu v Rychnově nad Kněžnou. Všichni naši franchisanti jsou zkušení a proškolení pracovníci, kteří mají v uklízení bytů a uklízení domácností velkou praxi. Vaše byty vám velmi kvalitně uklidíme, umyjeme okna i dveře, vytepujeme sedací soupravy i koberce. Veškeré úklidy bytů v Rychnově nad Kněžnou či Královéhradeckém kraji jsou prováděny s maximální péčí a profesionalitou. Přípravky potřebné pro úklidy bytů jsou automaticky dodávané při všech našich úklidových službách poskytovaných v Rychnově nad Kněžnou.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Rychnově nad Kněžnou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Rychnově nad Kněžnou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid bytu Rychnov nad Kněžnou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu bytu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Moc ochotní pracovníci. Nádherně mi uklidili byt v Rychnově nad Kněžnou, skvěle umyli okna a ještě mi vynesli veškeré odpadky. Určitě doporučuju tuto úklidovou firmu.Na základě doporučení mé kamarádky jsem si na úklid našich bytů v Rychnově nad Kněžnou vybrala společnost Extra uklízení. Výborná odezva i komunikace od samotné objednávky úklidů až po samotnou realizaci. Opravdu profesionální jednání této úklidové společnosti. Rozhodně budu využívat i nadále a budu doporučovat.Tato úklidová firma mi poskytla velmi profesionální a důkladný úklid mého bytu v Rychnově nad Kněžnou. Velmi ochotné slečny, výborná komunikace, odvedená práce i cena. Určitě každému doporučuji.Jeden z nejlepších úklidů bytu jaký jsem kdy zažila. Naprosto detailní generální úklid přesně podle mých představ. Výborná práce, přístup i cena. Děkuju.Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce úklidu bytu v Rychnově nad Kněžnou. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀Včera, po vystěhování našich dvou bytů v Rychnově nad Kněžnou nám tato společnost EXTRA SLUŽBY poskytla svoje úklidové služby při úklidu obou bytů. Naprostá spokojenost, moc moc děkujeme. Jste výborně sehraní se svými kolegy stěhováky. Stoprocentně doporučuji za kvalitu, rychlost i cenu.Úklid bytu v Rychnově nad Kněžnou provedli na výbornou, určitě doporučuji každému vyzkoušet.Společnost Extra uklízení mi v sobotu zajistila úklid mého bytu v Rychnově nad Kněžnou. Byla jsem velmi spokojená a touto cestou moc děkuji.