Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 16, tento měsíc 150, tento rok 150
Objednat

Úklid bytu či apartmánu Ledenice

úklid bytu či apartmánu

Potřebujete spolehlivou firmu na úklid bytu v obci Ledenice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Ledenicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Chcete kvalitně a precizně uklidit byt v Ledenicích nebo v těsné blízkosti Ledenic? Chcete zajistit úklid svého apartmánu v Ledenicích? Jsme profesionální a spolehlivá franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, poskytující své úklidové služby i v Ledenicích a okolí Ledenic. Kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme jednorázový úklid bytu, ale i pravidelný úklid bytu v Ledenicích. Všichni naši franchisanti jsou zkušení a proškolení pracovníci, kteří mají v uklízení bytů a uklízení domácností velkou praxi. Vaše byty vám velmi kvalitně uklidíme, umyjeme okna i dveře, vytepujeme sedací soupravy i koberce. Veškeré úklidy bytů v Ledenicích či okrese České Budějovice jsou prováděny s maximální péčí a profesionalitou. Přípravky potřebné pro úklidy bytů jsou automaticky dodávané při všech našich úklidových službách poskytovaných v Ledenicích.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Ledenicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Ledenicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid bytu Ledenice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu bytu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Ledenicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Na základě doporučení mé kamarádky jsem si na úklid našich bytů v Ledenicích vybrala společnost Extra uklízení. Výborná odezva i komunikace od samotné objednávky úklidů až po samotnou realizaci. Opravdu profesionální jednání této úklidové společnosti. Rozhodně budu využívat i nadále a budu doporučovat.Tato úklidová firma mi poskytla velmi profesionální a důkladný úklid mého bytu v Ledenicích. Velmi ochotné slečny, výborná komunikace, odvedená práce i cena. Určitě každému doporučuji.Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce úklidu bytu v Ledenicích. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀Včera, po vystěhování našich dvou bytů v Ledenicích nám tato společnost EXTRA SLUŽBY poskytla svoje úklidové služby při úklidu obou bytů. Naprostá spokojenost, moc moc děkujeme. Jste výborně sehraní se svými kolegy stěhováky. Stoprocentně doporučuji za kvalitu, rychlost i cenu.Úklid bytu v Ledenicích provedli na výbornou, určitě doporučuji každému vyzkoušet.Společnost Extra uklízení mi v sobotu zajistila úklid mého bytu v Ledenicích. Byla jsem velmi spokojená a touto cestou moc děkuji.Moc ochotní pracovníci. Nádherně mi uklidili byt v Ledenicích, skvěle umyli okna a ještě mi vynesli veškeré odpadky. Určitě doporučuju tuto úklidovou firmu.Jeden z nejlepších úklidů bytu jaký jsem kdy zažila. Naprosto detailní generální úklid přesně podle mých představ. Výborná práce, přístup i cena. Děkuju.