Objednat

Úklid bytu či apartmánu Útušice

úklidy bytů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy bytů v obci Útušice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Útušicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Chcete kvalitně a precizně uklidit byt v Útušicích nebo v těsné blízkosti Útušic? Chcete zajistit úklid svého apartmánu v Útušicích? Jsme profesionální a spolehlivá franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, poskytující své úklidové služby i v Útušicích a okolí Útušic. Kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme jednorázový úklid bytu, ale i pravidelný úklid bytu v Útušicích. Všichni naši franchisanti jsou zkušení a proškolení pracovníci, kteří mají v uklízení bytů a uklízení domácností velkou praxi. Vaše byty vám velmi kvalitně uklidíme, umyjeme okna i dveře, vytepujeme sedací soupravy i koberce. Veškeré úklidy bytů v Útušicích či okrese Plzeň-jih jsou prováděny s maximální péčí a profesionalitou. Přípravky potřebné pro úklidy bytů jsou automaticky dodávané při všech našich úklidových službách poskytovaných v Útušicích.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Útušicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Útušicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy bytů Útušice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů bytů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Útušicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Útušicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy bytů Útušice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Jeden z nejlepších úklidů bytu jaký jsem kdy zažila. Naprosto detailní generální úklid přesně podle mých představ. Výborná práce, přístup i cena. Děkuju.Moc ochotní pracovníci. Nádherně mi uklidili byt v Útušicích, skvěle umyli okna a ještě mi vynesli veškeré odpadky. Určitě doporučuju tuto úklidovou firmu.Na základě doporučení mé kamarádky jsem si na úklid našich bytů v Útušicích vybrala společnost Extra uklízení. Výborná odezva i komunikace od samotné objednávky úklidů až po samotnou realizaci. Opravdu profesionální jednání této úklidové společnosti. Rozhodně budu využívat i nadále a budu doporučovat.Tato úklidová firma mi poskytla velmi profesionální a důkladný úklid mého bytu v Útušicích. Velmi ochotné slečny, výborná komunikace, odvedená práce i cena. Určitě každému doporučuji.Společnost Extra uklízení mi v sobotu zajistila úklid mého bytu v Útušicích. Byla jsem velmi spokojená a touto cestou moc děkuji.Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce úklidu bytu v Útušicích. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀Včera, po vystěhování našich dvou bytů v Útušicích nám tato společnost EXTRA SLUŽBY poskytla svoje úklidové služby při úklidu obou bytů. Naprostá spokojenost, moc moc děkujeme. Jste výborně sehraní se svými kolegy stěhováky. Stoprocentně doporučuji za kvalitu, rychlost i cenu.Úklid bytu v Útušicích provedli na výbornou, určitě doporučuji každému vyzkoušet.