Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 24, tento měsíc 64, tento rok 2 624
Objednat

Úklid a úklidové služby Rychnov nad Kněžnou

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Rychnov nad Kněžnou a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Rychnově nad Kněžnou poskytne? Jakýkoli úklid a mytí oken v Rychnově nad kněžnou vám kdykoli zajistí naše spolehlivá a profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Velmi rádi a ochotně vám zajistíme a poskytneme úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu ale i důkladné a precizní mytí oken, mytí okenních rámů i dveří nebo mytí teras a balkónů. Veškeré tyto druhy úklidů vám samozřejmě poskytneme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale i jako úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Zajistíme vám úklidy škol i školek, poskytneme vám důkladné úklidy po malířích nebo úklidy po rekonstrukcích. Vytepujeme a vyčistíme vaše koberce, ale vyčistíme i vaše sedací soupravy. Pokud si budete přát z jara uklidit chatu či chalupu, zajistíme vám i tento úklid včetně důkladného mytí oken. Stejně odborně a spolehlivě se vám postaráme i o Vánoční úklidy nebo o úklidy Velikonoční.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky po úklidech si můžete pohodlně zadávat v našem online objednávkovém formuláři úklidů a vyčkat jen na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidových prací. Veškeré úklidové služby poskytujeme nejen v Rychnově nad Kněžnou, ale zajistíme vám je kdekoli na území celé České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud si na úklidy vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Rychnov nad Kněžnou

Před jakýmkoli druhem úklidu v Rychnově nad Kněžnou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Rychnově nad Kněžnou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Rychnov nad Kněžnou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

S úklidem této společnosti jsem byla v Rychnově nad Kněžnou velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Rychnově nad Kněžnou úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Rychnově nad Kněžnou. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Minulý týden jsem v Rychnově nad Kněžnou potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Rychnově nad Kněžnou proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Rychnově nad Kněžnou vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Rychnově nad Kněžnou. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.