Objednat

Úklid a úklidové služby Rychnov nad Kněžnou

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Rychnov nad Kněžnou a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Rychnově nad Kněžnou poskytne? Jakýkoli úklid a mytí oken v Rychnově nad kněžnou vám kdykoli zajistí naše spolehlivá a profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Velmi rádi a ochotně vám zajistíme a poskytneme úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu ale i důkladné a precizní mytí oken, mytí okenních rámů i dveří nebo mytí teras a balkónů. Veškeré tyto druhy úklidů vám samozřejmě poskytneme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale i jako úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Zajistíme vám úklidy škol i školek, poskytneme vám důkladné úklidy po malířích nebo úklidy po rekonstrukcích. Vytepujeme a vyčistíme vaše koberce, ale vyčistíme i vaše sedací soupravy. Pokud si budete přát z jara uklidit chatu či chalupu, zajistíme vám i tento úklid včetně důkladného mytí oken. Stejně odborně a spolehlivě se vám postaráme i o Vánoční úklidy nebo o úklidy Velikonoční.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky po úklidech si můžete pohodlně zadávat v našem online objednávkovém formuláři úklidů a vyčkat jen na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidových prací. Veškeré úklidové služby poskytujeme nejen v Rychnově nad Kněžnou, ale zajistíme vám je kdekoli na území celé České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud si na úklidy vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Rychnov nad Kněžnou

Před jakýmkoli druhem úklidu v Rychnově nad Kněžnou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Rychnově nad Kněžnou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Rychnov nad Kněžnou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Rychnově nad Kněžnou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Rychnově nad Kněžnou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Rychnov nad Kněžnou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

S úklidem této společnosti jsem byla v Rychnově nad Kněžnou velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Rychnově nad Kněžnou úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Rychnově nad Kněžnou. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Minulý týden jsem v Rychnově nad Kněžnou potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Rychnově nad Kněžnou proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Rychnově nad Kněžnou vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Rychnově nad Kněžnou. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.