Objednat

Úklid bytu či apartmánu Šaratice

úklidy bytů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy bytů v obci Šaratice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Šaraticích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Chcete kvalitně a precizně uklidit byt v Šaraticích nebo v těsné blízkosti Šaratic? Chcete zajistit úklid svého apartmánu v Šaraticích? Jsme profesionální a spolehlivá franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, poskytující své úklidové služby i v Šaraticích a okolí Šaratic. Kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme jednorázový úklid bytu, ale i pravidelný úklid bytu v Šaraticích. Všichni naši franchisanti jsou zkušení a proškolení pracovníci, kteří mají v uklízení bytů a uklízení domácností velkou praxi. Vaše byty vám velmi kvalitně uklidíme, umyjeme okna i dveře, vytepujeme sedací soupravy i koberce. Veškeré úklidy bytů v Šaraticích či okrese Vyškov jsou prováděny s maximální péčí a profesionalitou. Přípravky potřebné pro úklidy bytů jsou automaticky dodávané při všech našich úklidových službách poskytovaných v Šaraticích.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Šaraticích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Šaraticích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy bytů Šaratice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů bytů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Šaraticích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Šaraticích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy bytů Šaratice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Společnost Extra uklízení mi v sobotu zajistila úklid mého bytu v Šaraticích. Byla jsem velmi spokojená a touto cestou moc děkuji.Jeden z nejlepších úklidů bytu jaký jsem kdy zažila. Naprosto detailní generální úklid přesně podle mých představ. Výborná práce, přístup i cena. Děkuju.Moc ochotní pracovníci. Nádherně mi uklidili byt v Šaraticích, skvěle umyli okna a ještě mi vynesli veškeré odpadky. Určitě doporučuju tuto úklidovou firmu.Na základě doporučení mé kamarádky jsem si na úklid našich bytů v Šaraticích vybrala společnost Extra uklízení. Výborná odezva i komunikace od samotné objednávky úklidů až po samotnou realizaci. Opravdu profesionální jednání této úklidové společnosti. Rozhodně budu využívat i nadále a budu doporučovat.Tato úklidová firma mi poskytla velmi profesionální a důkladný úklid mého bytu v Šaraticích. Velmi ochotné slečny, výborná komunikace, odvedená práce i cena. Určitě každému doporučuji.Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce úklidu bytu v Šaraticích. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀Včera, po vystěhování našich dvou bytů v Šaraticích nám tato společnost EXTRA SLUŽBY poskytla svoje úklidové služby při úklidu obou bytů. Naprostá spokojenost, moc moc děkujeme. Jste výborně sehraní se svými kolegy stěhováky. Stoprocentně doporučuji za kvalitu, rychlost i cenu.Úklid bytu v Šaraticích provedli na výbornou, určitě doporučuji každému vyzkoušet.