Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří využili naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 28, tento měsíc 93, tento rok 93
Objednat

Úklid chaty či chalupy Kasejovice

800 66 88 88Potřebujete spolehlivou firmu na úklid chaty či chalupy v obci Kasejovice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Kasejovicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte v Kasejovicích, či v okolí Kasejovic kvalitní a prověřenou společnost na úklid chaty, úklid chalupy, úklid zemědělské usedlosti, úklid srubu nebo na úklid jakéhokoli jiného rekreačního objektu v Kasejovicích? Naše profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Kasejovicích a celém širokém okolí Kasejovic zajistí a poskytne velmi kvalitní a důkladný úklid chaty, úklid chalupy, ale i úklid jiného, podobného rekreačního objektu. S maximální pečlivostí vám naše profesionální úklidová společnost zajistí v Kasejovicích úklidy chat i chalup, a to jak jednorázově, na bázi generálního úklidu, tak i pravidelně. Veškeré přípravky potřebné pro úklidy rekreačních objektů jsou automaticky dodávkou našich úklidových služeb poskytovaných v Kasejovicích.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Kasejovicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kasejovicích si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid chaty či chalupy Kasejovice ceník).
Měli byste v Kasejovicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kasejovicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com