Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří využili naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 28, tento měsíc 93, tento rok 93
Objednat

Úklid chaty či chalupy Přeštice

800 66 88 88Potřebujete spolehlivou firmu na úklid chaty či chalupy v obci Přeštice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Přešticích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte v Přešticích, či v okolí Přeštic kvalitní a prověřenou společnost na úklid chaty, úklid chalupy, úklid zemědělské usedlosti, úklid srubu nebo na úklid jakéhokoli jiného rekreačního objektu v Přešticích? Naše profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Přešticích a celém širokém okolí Přeštic zajistí a poskytne velmi kvalitní a důkladný úklid chaty, úklid chalupy, ale i úklid jiného, podobného rekreačního objektu. S maximální pečlivostí vám naše profesionální úklidová společnost zajistí v Přešticích úklidy chat i chalup, a to jak jednorázově, na bázi generálního úklidu, tak i pravidelně. Veškeré přípravky potřebné pro úklidy rekreačních objektů jsou automaticky dodávkou našich úklidových služeb poskytovaných v Přešticích.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Přešticích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Přešticích si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid chaty či chalupy Přeštice ceník).
Měli byste v Přešticích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Přešticích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com