Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří využili naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 28, tento měsíc 93, tento rok 93
Objednat

Úklid chaty či chalupy Štěnovice

800 66 88 88Potřebujete spolehlivou firmu na úklid chaty či chalupy v obci Štěnovice a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Štěnovicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte ve Štěnovicích, či v okolí Štěnovic kvalitní a prověřenou společnost na úklid chaty, úklid chalupy, úklid zemědělské usedlosti, úklid srubu nebo na úklid jakéhokoli jiného rekreačního objektu ve Štěnovicích? Naše profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám ve Štěnovicích a celém širokém okolí Štěnovic zajistí a poskytne velmi kvalitní a důkladný úklid chaty, úklid chalupy, ale i úklid jiného, podobného rekreačního objektu. S maximální pečlivostí vám naše profesionální úklidová společnost zajistí ve Štěnovicích úklidy chat i chalup, a to jak jednorázově, na bázi generálního úklidu, tak i pravidelně. Veškeré přípravky potřebné pro úklidy rekreačních objektů jsou automaticky dodávkou našich úklidových služeb poskytovaných ve Štěnovicích.
Před jakýmkoli druhem úklidu ve Štěnovicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Štěnovicích si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid chaty či chalupy Štěnovice ceník).
Měli byste ve Štěnovicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Štěnovicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com