Objednat

Úklid po malířích a malování Bohušovice nad Ohří

úklidy po malování

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy po malování v obci Bohušovice nad Ohří a hledáte někoho, kdo by vám právě v Bohušovicích nad Ohří poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Bohušovicích nad Ohří uklidit byt po malování? Potřebujete v Bohušovicích nad Ohří uklidit dům po malířích? Potřebujete v Bohušovicích nad Ohří nebo v okolí Bohušovic nad Ohří uklidit svoji domácnost od nepořádku po malířských pracích? Oslovte naši profesionální a spolehlivou úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která právě tyto úklidy po malování v Bohušovicích nad Ohří zajišťuje. Velmi rádi vám pomůžeme uklidit veškerý nepořádek, který po malování často zůstane na podlahách, na nábytku, ale i na oknech ve vašich nemovitostech v Bohušovicích nad Ohří. Uklidíme celou vaši domácnost od tohoto nepořádku po malování, umyjeme okna i dveře, důkladně umyjeme podlahu, šetrně umyjeme nábytek. Veškeré úklidy po malování nebo úklidy po malířích v Bohušovicích nad Ohří či okrese Litoměřice jsou prováděny v čase, který si sami určíte. Přípravky potřebné pro tento druh úklidu po malování jsou automaticky dodávány v rámci našich služeb a tak je nemusíte nikde shánět ani kupovat.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Bohušovicích nad Ohří nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Bohušovicích nad Ohří si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy po malování Bohušovice nad Ohří ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů po malování a úklidů po malířích zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Bohušovicích nad Ohří zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Bohušovicích nad Ohří řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy po malování Bohušovice nad Ohří vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Chtěla by jsem vám moc poděkovat za včerejší úklid mého bytu po malování. Jste fakt špičky, výborná práce. Děkuju a doporučuju.Výborně provedený úklid po malířích, kteří mi malovali byt v Bohušovicích nad Ohří. Perfektní komunikace, spolehlivost i odvedená práce.Děkuju za perfektní úklid po vymalování mého bytu v Bohušovicích nad Ohří. Skvělá práce, doporučuji.Úklid po malířských pracích v Bohušovicích nad Ohří proběhl perfektně. Doporučuju.👍Po vymalování našeho bytu jsme si na tento úklid po malování vybrali společnost Extra uklízení. Krásně odvedená práce, velmi šikovná děvčata. Doporučujeme.Firma Extra uklízení nám minulý týden zajišťovala úklid po vymalování domu v Bohušovicích nad Ohří. Od samotné objednávky až do finálního předání odvedené práce musím konstatovat, že jsem byla velmi mile překvapena vstřícností, ochotou a velmi dobře odvedenou prací. Cena velmi příjemná, doporučuji a určitě budu využívat i nadále služeb této úklidové firmy.