Objednat

Čištění a tepování sedačky Bohušovice nad Ohří

čištění a tepování sedaček

Požadujete důkladné čištění a tepování sedaček v obci Bohušovice nad Ohří a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Bohušovicích nad Ohří postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebujete v Bohušovicích nad Ohří či v okolí Bohušovic nad Ohří vyčistit sedací soupravu? Potřebujete v Bohušovicích nad Ohří vytepovat sedačku, vytepovat matrace nebo vytepovat křesla a hledáte spolehlivou úklidovou firmu? Naše zavedená franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Bohušovicích nad Ohří, ale i v celém okrese Litoměřice zajistí a poskytne dokonalé čištění a tepování sedaček a sedacích souprav, a to jak ve vašich domácnostech, tak i ve vašich kancelářích či firmách. v Bohušovicích nad Ohří vám kdykoli zajistíme vyčištění sedaček nebo vyčištění sedacích souprav, a to jak suchou, tak i mokrou cestou. Důkladné čištění a tepování sedaček provádíme pomocí našich extraktorů, určených právě pro tento druh úklidu. v Bohušovicích nad Ohří se vám postaráme i o vyčištění kožených sedacích souprav, které vám nejen vyčistíme, ale následně i naimpregnujeme speciálními přípravky.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Bohušovicích nad Ohří nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Bohušovicích nad Ohří si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění a tepování sedaček Bohušovice nad Ohří ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění a tepování sedaček a sedacích souprav zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Bohušovicích nad Ohří zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Bohušovicích nad Ohří řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu čištění a tepování sedaček Bohušovice nad Ohří vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

v Bohušovicích nad Ohří jsme si nechali vyčistit sedačku a rozhodně objednáme znovu na naši chatu.Včera k nám do Bohušovic nad Ohří přijela sympatická a usměvavá paní a to, co provedla s naší sedačkou je snad zázrak. Ihned jsem nechala vyčistit i čalouněné čidle. Obojí jako nové.2x do roka si necháváme čistit sedačku a vždy máme krásně čistou a provoněný celý byt.Po několika pokusech vyčistit skvrnu ze sedačky jsem zavolala profesionály a během chvíle byla pryč. No, nevěřila jsem svým očím. Rozhodně předá kontakt i dál.Dostal jsem kontakt od kamarádky, protože byla spokojená s jejich službami a i za sebe mohu říct, že opravdu paráda. Krásně čistá sedačka a byt krásně po prostředku voní.Původně jsem chtěl suché vyčištění sedačky, ale firmou mi bylo nabídnuto vyčištění mokrou cestou, kterého jsem se trochu obával. Ale sedačku dokázali vysušit téměř do sucha a asi po hodině už jsem na sedačce zas seděl. Bohužel opět ušpinil, takže budu volat znova. :-D Díky, Pavel z Bohušovic nad OhříTak takhle čistá byla sedačka naposledy, když ji přivezli z obchodu.Dvakrát do roka již několik let si nechávám čistit v kanceláři koženou, a doma v Bohušovicích nad Ohří látkovou sedací soupravu a jsem velice spokojen. EXTRA UKLÍZENÍ je za mně jednička v oboru.