Objednat

Úklid a úklidové služby Svitavy

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Svitavy a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Svitavách poskytne? Naprosto špičkové a precizní úklidové práce ve Svitavách, ale i mytí oken v celém okolí Svitav vám zajistíme kdykoli si budete přát prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Poskytujeme nejen sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční nebo jarní úklidy, kdy se vám postaráme zejména o uklizení vašich chat a chalup, ale poskytneme vám i úklid bytu, úklid vily či domu, úklid firmy nebo o úklid kanceláře.

Co uklízíme

Naprosto precizně vám zajistíme mytí oken, mytí žaluzií, ale i mytí balkónů a teras. Důkladně vám uklidíme po malování, ale uklidíme vám i po jakékoli rekonstrukci libovolného bytového i nebytového prostoru. Běžně na Svitavsku uklízíme restaurace a bary, uklízíme pensiony i hotýlky, ale uklízíme i školy a školy. Kdykoli vám na základě vaší objednávky po úklidech poskytneme ty nejkvalitnější úklidové práce a postaráme se o to, abyste se stali našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využívají naši celorepublikovou síť EXTRA SLUŽBY.

Vycházíme vám vstříc

Zajistíme vám nejen jednorázové úklidy domácností, či pravidelné úklidy společných prostor, ale vyčistíme a vytepujeme vám i libovolně velké sedací soupravy nebo vám vyčistíme a vytepujeme koberce. Uklízíme ordinace i jiná zdravotnická zařízení, uklízíme po festivalech ale zajišťujeme i jiné venkovní úklidy a čištění a mytí osvětlení. Veškeré naše úklidové práce zajišťují velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ, a to nejen 365 dní v roce, ale zároveň i na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Svitavy

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Svitavách nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Svitavách si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Svitavy ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Svitavách zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Svitavách řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Svitavy vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem ve Svitavách vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem ve Svitavách. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem ve Svitavách potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla ve Svitavách velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila ve Svitavách úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti ve Svitavách. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás ve Svitavách proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.