Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 3, tento týden 20, tento měsíc 8, tento rok 524
Objednat

Mytí oken a žaluzií Svitavy

mytí oken a žaluzií

Potřebujete zajistit kvalitní mytí oken ve městě Svitavy a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám ve Svitavách poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Jsme profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se právě na mytí oken, mytí výkladních skříní a skleněných ploch ve Svitavách specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám ve Svitavách a v celém Pardubickém kraji zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí výkladních skříní a mytí výloh. ve Svitavách provádíme mytí veškerých druhů a tipů oken, mytí výloh a výkladních skříní včetně okenních rámů, mytí dveří a parapetů. Jakákoli velikost skleněné plochy pro nás není překážkou. Nabízíme jak jednorázové mytí oken, tak i pravidelné mytí oken a výkladních skříní ve Svitavách. Veškeré přípravky potřebné pro mytí oken, výloh, parapetů či dveří jsou součástí dodávky našich úklidových služeb, které ve Svitavách poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní ve Svitavách nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch ve Svitavách si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí oken Svitavy ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí oken a výloh zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com