Objednat

Venkovní úklid a práce Veverská Bítýška

venkovní úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na venkovní úklidy v obci Veverská Bítýška a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Veverské Bítýšce poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete ve Veverské Bítýšce nebo v okolí Veverské Bítýšky zajistit kvalitní, rychlý a spolehlivý úklid venkovních prostor? Potřebujete ve Veverské Bítýšce zajistit úklid terasy, úklid zahrady, úklid zahradního altánu, úklid parku nebo úklid přístupových cest a venkovních ploch okolo vašeho domu, baráku, restaurace nebo rekreačního střediska ve Veverské Bítýšce? Oslovte naši profesionální a spolehlivou franchisovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která právě veškeré tyto venkovní úklidy ve Veverské Bítýšce zajišťuje. Velice rádi vám pomůžeme uklidit veškeré venkovní prostory libovolné velikosti. Uklidíme venkovní prostory u vašich domácností, umyjeme okna ve vašich altánech či terasách, zlikvidujeme rostliny a plevel v zámkové dlažbě. Postaráme se kompletně o celý úklid venkovních prostor ve Veverské Bítýšce včetně likvidace a odvozu veškerého nepořádku. Veškeré venkovní úklidy, poskytované pro soukromé osoby, ale i pro firmy a podnikatele jsou ve Veverské Bítýšce či v okrese Brno-venkov poskytovány v termínech, které si sami určíte. Pomůcky a přípravky potřebné pro tento druh venkovních úklidů jsou automaticky dodávány v rámci našich úklidových služeb poskytovaných ve Veverské Bítýšce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Veverské Bítýšce nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Veverské Bítýšce si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz venkovní úklidy Veverská Bítýška ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě venkovních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Veverské Bítýšce zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Veverské Bítýšce řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu venkovní úklidy Veverská Bítýška vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Venkovní úklid ve Veverské Bítýšce byl od této společnosti odveden velmi kvalitně a zodpovědně.Úklid terasy i zahradního domku byl v naprostém pořádku, doporučuji.Musím pochválit tuto firmu za výbornou spolupráci při úklidu venkovních prostor ve městě Veverská Bítýška. Lépe jsme okolo domů ještě neměli uklizeno.Domluva, cena, práce, vše tak jak si představuju, určitě doporučuju.Společnost Extra nám zajišťovala úklid venkovní restaurace a dlažby. Naprostá spokojenost, rozhodně doporučujeme.Krásně uklizená terasa i zahradní altánek, moc chválím.