Objednat

Venkovní úklid a práce Kunčice pod Ondřejníkem

venkovní úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na venkovní úklidy v obci Kunčice pod Ondřejníkem a hledáte někoho, kdo by vám právě v Kunčicích pod Ondřejníkem poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Kunčicích pod Ondřejníkem nebo v okolí Kunčic pod Ondřejníkem zajistit kvalitní, rychlý a spolehlivý úklid venkovních prostor? Potřebujete v Kunčicích pod Ondřejníkem zajistit úklid terasy, úklid zahrady, úklid zahradního altánu, úklid parku nebo úklid přístupových cest a venkovních ploch okolo vašeho domu, baráku, restaurace nebo rekreačního střediska v Kunčicích pod Ondřejníkem? Oslovte naši profesionální a spolehlivou franchisovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která právě veškeré tyto venkovní úklidy v Kunčicích pod Ondřejníkem zajišťuje. Velice rádi vám pomůžeme uklidit veškeré venkovní prostory libovolné velikosti. Uklidíme venkovní prostory u vašich domácností, umyjeme okna ve vašich altánech či terasách, zlikvidujeme rostliny a plevel v zámkové dlažbě. Postaráme se kompletně o celý úklid venkovních prostor v Kunčicích pod Ondřejníkem včetně likvidace a odvozu veškerého nepořádku. Veškeré venkovní úklidy, poskytované pro soukromé osoby, ale i pro firmy a podnikatele jsou v Kunčicích pod Ondřejníkem či v okrese Frýdek-Místek poskytovány v termínech, které si sami určíte. Pomůcky a přípravky potřebné pro tento druh venkovních úklidů jsou automaticky dodávány v rámci našich úklidových služeb poskytovaných v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kunčicích pod Ondřejníkem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kunčicích pod Ondřejníkem si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz venkovní úklidy Kunčice pod Ondřejníkem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě venkovních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kunčicích pod Ondřejníkem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kunčicích pod Ondřejníkem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu venkovní úklidy Kunčice pod Ondřejníkem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Krásně uklizená terasa i zahradní altánek, moc chválím.Společnost Extra nám zajišťovala úklid venkovní restaurace a dlažby. Naprostá spokojenost, rozhodně doporučujeme.Domluva, cena, práce, vše tak jak si představuju, určitě doporučuju.Venkovní úklid v Kunčicích pod Ondřejníkem byl od této společnosti odveden velmi kvalitně a zodpovědně.Úklid terasy i zahradního domku byl v naprostém pořádku, doporučuji.Musím pochválit tuto firmu za výbornou spolupráci při úklidu venkovních prostor ve městě Kunčice pod Ondřejníkem. Lépe jsme okolo domů ještě neměli uklizeno.