Objednat

Venkovní úklid a práce Strážnice

venkovní úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na venkovní úklidy v obci Strážnice a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Strážnici poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete ve Strážnici nebo v okolí Strážnice zajistit kvalitní, rychlý a spolehlivý úklid venkovních prostor? Potřebujete ve Strážnici zajistit úklid terasy, úklid zahrady, úklid zahradního altánu, úklid parku nebo úklid přístupových cest a venkovních ploch okolo vašeho domu, baráku, restaurace nebo rekreačního střediska ve Strážnici? Oslovte naši profesionální a spolehlivou franchisovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která právě veškeré tyto venkovní úklidy ve Strážnici zajišťuje. Velice rádi vám pomůžeme uklidit veškeré venkovní prostory libovolné velikosti. Uklidíme venkovní prostory u vašich domácností, umyjeme okna ve vašich altánech či terasách, zlikvidujeme rostliny a plevel v zámkové dlažbě. Postaráme se kompletně o celý úklid venkovních prostor ve Strážnici včetně likvidace a odvozu veškerého nepořádku. Veškeré venkovní úklidy, poskytované pro soukromé osoby, ale i pro firmy a podnikatele jsou ve Strážnici či v okrese Hodonín poskytovány v termínech, které si sami určíte. Pomůcky a přípravky potřebné pro tento druh venkovních úklidů jsou automaticky dodávány v rámci našich úklidových služeb poskytovaných ve Strážnici.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Strážnici nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Strážnici si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz venkovní úklidy Strážnice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě venkovních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Strážnici zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Strážnici řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu venkovní úklidy Strážnice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Musím pochválit tuto firmu za výbornou spolupráci při úklidu venkovních prostor ve městě Strážnice. Lépe jsme okolo domů ještě neměli uklizeno.Domluva, cena, práce, vše tak jak si představuju, určitě doporučuju.Úklid terasy i zahradního domku byl v naprostém pořádku, doporučuji.Krásně uklizená terasa i zahradní altánek, moc chválím.Společnost Extra nám zajišťovala úklid venkovní restaurace a dlažby. Naprostá spokojenost, rozhodně doporučujeme.Venkovní úklid ve Strážnici byl od této společnosti odveden velmi kvalitně a zodpovědně.