Objednat

Venkovní úklid a práce Osová Bítýška

venkovní úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na venkovní úklidy v obci Osová Bítýška a hledáte někoho, kdo by vám právě v Osové Bítýšce poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Osové Bítýšce nebo v okolí Osové Bítýšky zajistit kvalitní, rychlý a spolehlivý úklid venkovních prostor? Potřebujete v Osové Bítýšce zajistit úklid terasy, úklid zahrady, úklid zahradního altánu, úklid parku nebo úklid přístupových cest a venkovních ploch okolo vašeho domu, baráku, restaurace nebo rekreačního střediska v Osové Bítýšce? Oslovte naši profesionální a spolehlivou franchisovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která právě veškeré tyto venkovní úklidy v Osové Bítýšce zajišťuje. Velice rádi vám pomůžeme uklidit veškeré venkovní prostory libovolné velikosti. Uklidíme venkovní prostory u vašich domácností, umyjeme okna ve vašich altánech či terasách, zlikvidujeme rostliny a plevel v zámkové dlažbě. Postaráme se kompletně o celý úklid venkovních prostor v Osové Bítýšce včetně likvidace a odvozu veškerého nepořádku. Veškeré venkovní úklidy, poskytované pro soukromé osoby, ale i pro firmy a podnikatele jsou v Osové Bítýšce či v okrese Žďár nad Sázavou poskytovány v termínech, které si sami určíte. Pomůcky a přípravky potřebné pro tento druh venkovních úklidů jsou automaticky dodávány v rámci našich úklidových služeb poskytovaných v Osové Bítýšce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Osové Bítýšce nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Osové Bítýšce si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz venkovní úklidy Osová Bítýška ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě venkovních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Osové Bítýšce zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Osové Bítýšce řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu venkovní úklidy Osová Bítýška vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklid terasy i zahradního domku byl v naprostém pořádku, doporučuji.Musím pochválit tuto firmu za výbornou spolupráci při úklidu venkovních prostor ve městě Osová Bítýška. Lépe jsme okolo domů ještě neměli uklizeno.Domluva, cena, práce, vše tak jak si představuju, určitě doporučuju.Venkovní úklid v Osové Bítýšce byl od této společnosti odveden velmi kvalitně a zodpovědně.Krásně uklizená terasa i zahradní altánek, moc chválím.Společnost Extra nám zajišťovala úklid venkovní restaurace a dlažby. Naprostá spokojenost, rozhodně doporučujeme.