Objednat

Mytí oken a žaluzií Jablonec nad Nisou

mytí oken

Potřebujete zajistit kvalitní mytí oken ve městě Jablonec nad Nisou a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Jablonci nad Nisou poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Jsme profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se právě na mytí oken, mytí výkladních skříní a skleněných ploch v Jablonci nad Nisou specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v Jablonci nad Nisou a v celém Libereckém kraji zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí výkladních skříní a mytí výloh. v Jablonci nad Nisou provádíme mytí veškerých druhů a tipů oken, mytí výloh a výkladních skříní včetně okenních rámů, mytí dveří a parapetů. Jakákoli velikost skleněné plochy pro nás není překážkou. Nabízíme jak jednorázové mytí oken, tak i pravidelné mytí oken a výkladních skříní v Jablonci nad Nisou. Veškeré přípravky potřebné pro mytí oken, výloh, parapetů či dveří jsou součástí dodávky našich úklidových služeb, které v Jablonci nad Nisou poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Mytí oken Jablonec nad Nisou

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Jablonci nad Nisou nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Jablonci nad Nisou si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí oken Jablonec nad Nisou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí oken a výloh zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Jablonci nad Nisou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Jablonci nad Nisou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí oken Jablonec nad Nisou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Luxusní služba za velmi dobrou cenu.Po naší zkušenosti vím, že službu budu využívat častěji. Doporučila jsem i svým známým, kteří byli také velice spokojeni. Děkujeme.Nechali jsme si umýt okna před Vánoci u nás v Jablonci nad Nisou a byli jsme mile překvapeni. Na příští rok objednám znova.Velice kvalitní služba, rozhodně doporučím i dál.Mohu firmu EXTRA UKLÍZENÍ jenom doporučit. Nelze cokoli vytknout, bezesporu nejlepší firma v okrese.v Jablonci nad Nisou jsme si nechali umýt všechna okna v našem bytě a jsme za to rádi, příště už jen tahle supr firma.Využili jsme služby této společnosti v Jablonci nad Nisou a můžeme jen a jen doporučit.Parádní služba za solidní cenu.Skvělý servis, doporučuji.Tato společnost extra uklízení nám myla všechna okna u rodinného domu a není nic, co bychom jim mohli vytknout. Vše bylo velmi rychlé a práce perfektní.