Objednat

Úklid a úklidové služby Jablonec nad Nisou

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Jablonec nad Nisou a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Jablonci nad Nisou poskytne? Naprosto precizní a špičkový úklid i mytí oken v Jablonci nad Nisou vám prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ zajistíme nepřetržitě, 7 dní v týdnu. Zajistíme a poskytneme vám kompletní úklidy bytových prostor, ale i úklidy nebytových prostor. Zajistíme vám úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy kanceláří, ale i úklidy ordinací a čekáren nebo úklidy obchodů a prodejen. Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány nejen v Jablonci nad Nisou, ale jsou poskytovány kompletně po celé České republice.

Co uklízíme

Dnes a denně uklízíme školy i školky, uklízíme chaty i chalupy, ale naprosto běžně zajišťujeme i úklidy po malířích či úklidy po rekonstrukcích. V Jablonci nad Nisou poskytujeme jak jednorázové úklidy, tak i úklidy pravidelné. Taktéž si u nás můžete kdykoli objednat sezónní úklidy jako jsou například úklidy Vánoční nebo úklidy Velikonoční. Všechny naše úklidové práce jsou poskytované na základě našeho ceníku úklidů, a to jak pro fyzické osoby, tak i pro podnikatele či firmy.

Vycházíme vám vstříc

Běžně zajišťujeme pro všechny naše klienty i mytí oken, mytí okenních rámů a dveří nebo mytí výloh a výkladních skříní. Také myjeme terasy či balkóny nebo poskytujeme kompletní venkovní úklidy včetně odvozu a likvidace veškerého nepořádku prostřednictvím naší vyklízecí společnosti. Zajišťujeme i úklid restaurace či baru bez ohledu na to, jedná-li se o svátek nebo víkend. O veškeré spolehlivé úklidy v Jablonci nad Nisou se vám postaráme s maximální péčí a obětavostí.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Jablonec nad Nisou

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jablonci nad Nisou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jablonci nad Nisou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Jablonec nad Nisou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Jablonci nad Nisou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Jablonci nad Nisou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Jablonec nad Nisou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

S úklidem této společnosti jsem byla v Jablonci nad Nisou velmi spokojená. Určitě doporučuji.Minulý týden jsem v Jablonci nad Nisou potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.Už 2x jsem využila v Jablonci nad Nisou úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Jablonci nad Nisou. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Jablonci nad Nisou proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Jablonci nad Nisou vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Jablonci nad Nisou. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.