Objednat

Čištění a tepování koberce Trhová Kamenice

čištění a tepování koberců

Požadujete důkladné čištění a tepování koberců v obci Trhová Kamenice a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Trhové Kamenici postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na čištění koberce nebo na tepování koberce v Trhové Kamenici nebo kdekoli v okolí Trhové Kamenice? Jsme profesionální úklidová společnost, která právě toto čištění a tepování koberců v Trhové Kamenici poskytuje. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Trhové Kamenici, ale i v celém okrese Chrudim zajistí a poskytne profesionální úklidové služby při vysávání koberců, čištění koberců nebo při tepování koberců. v Trhové Kamenici vám zajistíme vysávání a čištění koberců, a to jak suchou, tak i mokrou cestou, pomocí našich extraktorů určených právě pro tento druh úklidu podlahových krytin. Koberce jsou stále jednou z nejčastěji používaných krytin podlahy, a proto vám i tento druh úklidu můžeme zajišťovat pravidelně, aby vám koberec vydržel co nejdéle v zachovalém stavu. Jak v kancelářích, tak i v domácnostech v Trhové Kamenici se vám postaráme o důkladné čištění a tepování koberců od skvrn, nečistot i prachu.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Trhové Kamenici nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Trhové Kamenici si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění a tepování koberců Trhová Kamenice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění a tepování koberců zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Trhové Kamenici zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Trhové Kamenici řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu čištění a tepování koberců Trhová Kamenice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Při výběru firmy v Trhové Kamenici na tepování koberce hrála hlavní roli cena, a právě zde nám vyšli velmi vstříc a práci odvedli neskutečnou.Trochu jsme se obávali, že po vyčištění koberce bude úplně nacucaný vodou, ale opak je pravdou. Koberec téměř suchý a během pár minut pochozí.Ve firmě využíváme jejich služby velmi často a letos jsme poprvé nechali vyčistit koberce, a to, jak nyní koberce vypadají je až neuvěřitelné. Moc děkujeme za vyčištění. Koberec bychom jinak vyhodili.Skvěle vyčištěný flek a celý byt nám krásně voní.Dcera nechtěně ušpinila koberec od krve a chtěli jsme ho nechat vyměnit, ale bylo mi nabídnuto vyčištění, které finančně vyšlo daleko levněji a po skvrně nikde ani památky.Doporučuji, protože jejich práce stojí za to. Nám v Trhové Kamenici naprosto dokonale vyčistili zašlý koberec a nyní je jako nový.