Objednat

Čištění a tepování koberce Liberec

čištění a tepování koberců

Potřebujete zajistit kvalitní čištění a tepování koberců ve městě Liberec a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Liberci poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na čištění koberce nebo na tepování koberce v Liberci nebo kdekoli v okolí? Jsme profesionální úklidová společnost, která právě toto čištění a tepování koberců v Liberci poskytuje. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Liberci, ale i v celém Libereckém kraji zajistí a poskytne profesionální úklidové služby při vysávání koberců, čištění koberců nebo při tepování koberců. v Liberci vám zajistíme vysávání a čištění koberců, a to jak suchou, tak i mokrou cestou, pomocí našich extraktorů určených právě pro tento druh úklidu podlahových krytin. Koberce jsou stále jednou z nejčastěji používaných krytin podlahy, a proto vám i tento druh úklidu můžeme zajišťovat pravidelně, aby vám koberec vydržel co nejdéle v zachovalém stavu. Jak v kancelářích, tak i v domácnostech v Liberci se vám postaráme o důkladné čištění a tepování koberců od skvrn, nečistot i prachu.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Liberci nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Liberci si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění a tepování koberců Liberec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění a tepování koberců zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Liberci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Liberci řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu čištění a tepování koberců Liberec vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Moc děkujeme za vyčištění. Koberec bychom jinak vyhodili.Skvěle vyčištěný flek a celý byt nám krásně voní.Trochu jsme se obávali, že po vyčištění koberce bude úplně nacucaný vodou, ale opak je pravdou. Koberec téměř suchý a během pár minut pochozí.Dcera nechtěně ušpinila koberec od krve a chtěli jsme ho nechat vyměnit, ale bylo mi nabídnuto vyčištění, které finančně vyšlo daleko levněji a po skvrně nikde ani památky.Doporučuji, protože jejich práce stojí za to. Nám v Liberci naprosto dokonale vyčistili zašlý koberec a nyní je jako nový.Ve firmě využíváme jejich služby velmi často a letos jsme poprvé nechali vyčistit koberce, a to, jak nyní koberce vypadají je až neuvěřitelné. Při výběru firmy v Liberci na tepování koberce hrála hlavní roli cena, a právě zde nám vyšli velmi vstříc a práci odvedli neskutečnou.