EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Čištění a tepování koberců Praha 6

Čištění a tepování koberců Praha 6 Čištění a tepování koberců Praha 6 (šest) – Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na čištění koberce nebo na tepování koberce na Praze 6 (šest) nebo kdekoli v okolí? Jsme profesionální úklidová společnost, která právě toto čištění a tepování koberců na Praze 6 (šest) poskytuje. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen na Praze 6 (šest), ale i v celém hlavním městě Praha zajistí a poskytne profesionální úklidové služby při vysávání koberců, čištění koberců nebo při tepování koberců. na Praze 6 (šest) vám zajistíme vysávání a čištění koberců, a to jak suchou, tak i mokrou cestou, pomocí našich extraktorů určených právě pro tento druh úklidu podlahových krytin. Koberce jsou stále jednou z nejčastěji používaných krytin podlahy, a proto vám i tento druh úklidu můžeme zajišťovat pravidelně, aby vám koberec vydržel co nejdéle v zachovalém stavu. Jak v kancelářích, tak i v domácnostech na Praze 6 (šest) se vám postaráme o důkladné čištění a tepování koberců od skvrn, nečistot i prachu.
Před mytím oken na Praze 6 (šest) nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí na Praze 6 (šest) si prohlédněte náš ceník mytí oken Praha 6 (šest) (viz mytí oken Praha 6 (šest) ceník).
Máte kromě čištění či tepování koberců zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook