EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Čištění a tepování koberců Plzeň-jih

Čištění a tepování koberců Plzeň-jih Čištění a tepování koberců Plzeň-jih – Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na čištění koberce nebo na tepování koberce na Plzni-jihu nebo kdekoli v okolí? Jsme profesionální úklidová společnost, která právě toto čištění a tepování koberců na Plzni-jihu poskytuje. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen na Plzni-jihu, ale i v celém Plzeňském kraji zajistí a poskytne profesionální úklidové služby při vysávání koberců, čištění koberců nebo při tepování koberců. na Plzni-jihu vám zajistíme vysávání a čištění koberců, a to jak suchou, tak i mokrou cestou, pomocí našich extraktorů určených právě pro tento druh úklidu podlahových krytin. Koberce jsou stále jednou z nejčastěji používaných krytin podlahy, a proto vám i tento druh úklidu můžeme zajišťovat pravidelně, aby vám koberec vydržel co nejdéle v zachovalém stavu. Jak v kancelářích, tak i v domácnostech na Plzni-jihu se vám postaráme o důkladné čištění a tepování koberců od skvrn, nečistot i prachu.
Před mytím oken na Plzni-jihu nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí na Plzni-jihu si prohlédněte náš ceník (viz mytí oken Plzeň-jih ceník).
Měli byste na Plzni-jihu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás stěhování nebo vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Plzni-jihu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook