Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří využili naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 45, tento měsíc 138, tento rok 138
Objednat

Čištění a tepování koberců Blovice

800 66 88 88Požadujete důkladné čištění a tepování koberců v obci Blovice a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Blovicích postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na čištění koberce nebo na tepování koberce v Blovicích nebo kdekoli v okolí Blovic? Jsme profesionální úklidová společnost, která právě toto čištění a tepování koberců v Blovicích poskytuje. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Blovicích, ale i v celém okrese Plzeň-jih zajistí a poskytne profesionální úklidové služby při vysávání koberců, čištění koberců nebo při tepování koberců. v Blovicích vám zajistíme vysávání a čištění koberců, a to jak suchou, tak i mokrou cestou, pomocí našich extraktorů určených právě pro tento druh úklidu podlahových krytin. Koberce jsou stále jednou z nejčastěji používaných krytin podlahy, a proto vám i tento druh úklidu můžeme zajišťovat pravidelně, aby vám koberec vydržel co nejdéle v zachovalém stavu. Jak v kancelářích, tak i v domácnostech v Blovicích se vám postaráme o důkladné čištění a tepování koberců od skvrn, nečistot i prachu.
Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Blovicích nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Blovicích si prohlédněte naše ceny za mytí oken (viz čištění a tepování koberců Blovice ceník).
Měli byste v Blovicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Blovicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com