Objednat

Jednorázový úklid Nové Město pod Smrkem

jednorázové úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na jednorázové úklidy v obci Nové Město pod Smrkem a hledáte někoho, kdo by vám právě v Novém Městě pod Smrkem poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte spolehlivou firmu na jednorázový a detailní úklid domu, jednorázový úklid bytu, jednorázový úklid domácnosti či jednorázový generální úklid kanceláře v Novém Městě pod Smrkem nebo v těsné blízkosti? Právě jste našli tu nejspolehlivější úklidovou společnost v České republice, která vám tyto jednorázové a generální úklidy zajistí. Jsme prověřená úklidová firma, která své jednorázové úklidové práce poskytuje nejen v Novém Městě pod Smrkem, ale v celém okolí Nového Města pod Smrkem. Naše zavedená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Novém Městě pod Smrkem i v celém okrese Liberec zajistí a samozřejmě poskytne veškeré druhy úklidových služeb, které požadujete okamžitě a kvalitně poskytnout. Ať už se jedná o jednorázový úklid bytu, úklid domu, jednorázový úklid domácnosti či jednorázový úklid společných prostor v bytových domech či kanceláří, přizpůsobíme se vždy vašim požadavkům na zajištění důkladného jednorázového úklidu, který požadujete poskytovat od naší úklidové společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Standardní jednorázový úklid v Novém Městě pod Smrkem zahrnuje automaticky i dodání veškerých přípravků potřebných pro jednorázové generální úklidy, včetně dodání hygienických potřeb jako jsou mýdla, toaletní papír, vonítka, papírové utěrky či odpadkové pytle.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Novém Městě pod Smrkem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Novém Městě pod Smrkem si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz jednorázové úklidy Nové Město pod Smrkem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě jednorázových úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Novém Městě pod Smrkem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Novém Městě pod Smrkem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu jednorázové úklidy Nové Město pod Smrkem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Chtěla bych moc moc poděkovat za dokonalý jednorázový úklid v Novém Městě pod Smrkem, který jste mi zajistili minulý týden. Velká pochvala a opravdu moc děkuji.Určitě doporučuji tuto úklidovou společnost Extra uklízení. Tato firma mi již podruhé zajistila naprosto dokonalý a důkladný jednorázový úklid v Novém Městě pod Smrkem. Jednoznačně budu tuto společnost využívat i nadále, neboť jsem byla vždycky velmi mile překvapená jejich důkladností a rychlostí úklidu.Tato úklidová firma nám poskytla naprosto dokonalý jednorázový úklid v Novém Městě pod Smrkem, který jsme si objednali. Byli jsme velmi spokojeni, určitě doporučujeme.Byli jsme naprosto spokojeni s jednorázovým úklidem v Novém Městě pod Smrkem, který jste nám zařizovali. Určitě vás budeme využívat i nadále.Velmi šikovní, ochotní, naprosto spolehliví. Využili jsme úklidových služeb této společnosti již poněkolikáté a vždy jsme byli velmi spokojení. Jednorázové úklidy této firmy určitě doporučujeme.Jednorázový úklid v Novém Městě pod Smrkem byl perfektní! Určitě doporučuju.