Objednat

Mytí okenních rámů a dveří Brozany nad Ohří

mytí okenních rámů a dveří

Požadujete důkladné mytí okenních rámů a dveří v obci Brozany nad Ohří a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Brozanech nad Ohří postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte někoho spolehlivého na mytí okenních rámů a dveří v Brozanech nad Ohří nebo potřebujete umýt okenní rámy či dveře v okolí Brozan nad Ohří? Jsme zavedená úklidová společnost, která právě toto důkladně mytí dveří a mytí okenních rámů v Brozanech nad Ohří poskytuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Brozanech nad Ohří a okolí zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí dveří ale i mytí veškerých dalších skleněných ploch bez ohledu na druhy, tipy či velikosti. Zajistíme vám mytí garážových vrat i mytí ostatních vstupních či vjezdových dveří a bran. Veškeré přípravky potřebné pro mytí okenních rámů, mytí vrat, mytí dveří či parapetů jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových prací zajišťovaných v Brozanech nad Ohří nebo v okrese Litoměřice.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Brozanech nad Ohří nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Brozanech nad Ohří si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí okenních rámů a dveří Brozany nad Ohří ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí okenních rámů a mytí dveří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Brozanech nad Ohří zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Brozanech nad Ohří řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí okenních rámů a dveří Brozany nad Ohří vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerArthezia tzb s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kurzova 2222/16, 155 00 Praha 13

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Po dokončení mytí vchodových dveří jsme zůstali stát s otevřenou pusou a mysleli si, že nám dveře vyměnili.Rozhodně doporučuji, takhle čisté rámy oken byli naposledy při koupi.U nás v Brozanech nad Ohří jsme sháněli nějakou úklidovku, která umyje zašlé plastové rámy oken u babičky a našeho výběru nelitujem. Přijely 2 děvčata v krásných svítivých tričkách a bylo na první pohled jasné, že své práci rozumí. V takhle čisté rámy a okna jsme snad ani nedoufali.Luxusní práce, cena byla hodně zajímavá za umytí asi 50ks dveří v naší firmě.Nechali jsme si umýt jak okna, tak plastové rámy včetně vstupních dveří v RD v Brozanech nad Ohří a byli jsme hodně překvapeni, o kolik prokoukli. Za mě doporučuji a znova využiji.Dostali jsme doporučení od sousedky a rozhodně nelitujeme, že jsme tuto firmu využili. Velice profesionálně provedená práce. Díky