Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 5, tento týden 72, tento měsíc 301, tento rok 2 534
Objednat

Mytí terasy nebo balkónu Břeclav

mytí terasy nebo balkónu

Potřebujete zajistit kvalitní mytí terasy nebo balkónu ve městě Břeclav a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Břeclavi poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Břeclavi nebo v okolí zajistit úklid terasy nebo úklid balkónu? Potřebujete kdekoli Jihomoravském kraji uklidit a umýt zahradní altán, pergolu nebo důkladně umýt a uklidit zimní zahradu? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Břeclavi i v celém okolí zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí balkónů, mytí teras nebo jiných ploch vašich domácností, sloužících k odpočinku. Bez ohledu na velikosti těchto prostor či ploch, které chcete v Břeclavi uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré tyto úklidové práce v Břeclavi zajistí. Jakékoli přípravky, potřebné na úklid balkónu či úklid terasy vám samozřejmě automaticky zajistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Břeclavi nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Břeclavi si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí terasy nebo balkónu Břeclav ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí terasy či balkónu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Hodně velké překvapení za příjemnou cenu. Terasa jako nová.Tahle firma nám zajistila i úklid ptačího trusu z balkónu v pronajímaném bytě v Břeclavi, což ostatní odmítli.Vyčistili nám kompletně celou 100 metrovou terasu a to ve 3 lidech. Během pár hodin byla naprosto dokonalá a cena velmi příjemná.Už jsme si nevěděli rady se zašlou dlažbou na terase u nás v Břeclavi, tak jsme zvolili variantu zavolat profesionálům a udělali jsme dobře. Terasa je opět jak nová a bez plevelu.Nechali jsme si v Břeclavi umýt kompletně celý zasklený balkón a zvládli to i z venkovní strany, v což jsme ani nedoufali. Moc děkujemeBetonová dlažba po jejich zásahu prokoukla k nepoznání.