Objednat

Úklid a úklidové služby Břeclav

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Břeclav a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Břeclavi poskytne? Jedny z nejspolehlivějších a nejdokonalejších úklidů bytových i nebytových prostor v Břeclavi vám zajistí a poskytne naše prověřená síť profesionálů z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. 365 dní v roce vám v Břeclavi zajistíme úklid bytu, úklid domácnosti, úklid firmy ale i úklid kanceláře. Poskytneme vám mytí oken, mytí výkladních skříní a výloh, ale i mytí okenních rámů a dveří. Umyjeme vám žaluzie i rolety. V Břeclavi naprosto běžně poskytujeme jednorázové generální úklidy, ale i úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Veškeré své poptávky po libovolných úklidových službách si můžete kdykoli zadávat prostřednictvím našeho jednoduchého online objednávkového formuláře úklidů nebo prostřednictvím naší centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Naše úklidové práce poskytují vždy velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ, kteří vám v případě zájmu zajistí kromě dokonalých úklidových služeb i služby vyklízení či odborné stěhovací služby. Poskytujeme nejen úklidy domácností a úklidy bytových prostor, ale uklízíme i nebytové prostory.

Vycházíme vám vstříc

Zajistíme vám úklidy skladů i hal, úklidy ordinací i čekáren, úklidy obchodů i prodejen, ale i úklidy ubytoven či hotelů. Vyčistíme vám koberce, vyčistíme vám sedací soupravy, vyčistíme vám jakékoli osvětlení, ale vyčistíme vám i automobily. Umyjeme vám balkóny i terasy, ale poskytneme vám i jakékoli venkovní úklidy a úklidy po společenských akcích či úklidy po sportovních akcích. Veškeré naše úklidové práce a Vánoční i Velikonoční úklidy poskytujeme nejen v Břeclavi, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Břeclav

Před jakýmkoli druhem úklidu v Břeclavi nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Břeclavi si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Břeclav ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Břeclavi zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Břeclavi řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Břeclav vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Břeclavi vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Břeclavi. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Břeclavi potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Břeclavi velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Břeclavi úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Břeclavi. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Břeclavi proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.