Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 7, tento týden 18, tento měsíc 216, tento rok 1 355
Objednat

Úklid a úklidové služby Břeclav

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Břeclav a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Břeclavi poskytne? Jedny z nejspolehlivějších a nejdokonalejších úklidů bytových i nebytových prostor v Břeclavi vám zajistí a poskytne naše prověřená síť profesionálů z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. 365 dní v roce vám v Břeclavi zajistíme úklid bytu, úklid domácnosti, úklid firmy ale i úklid kanceláře. Poskytneme vám mytí oken, mytí výkladních skříní a výloh, ale i mytí okenních rámů a dveří. Umyjeme vám žaluzie i rolety. V Břeclavi naprosto běžně poskytujeme jednorázové generální úklidy, ale i úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Veškeré své poptávky po libovolných úklidových službách si můžete kdykoli zadávat prostřednictvím našeho jednoduchého online objednávkového formuláře úklidů nebo prostřednictvím naší centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Naše úklidové práce poskytují vždy velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ, kteří vám v případě zájmu zajistí kromě dokonalých úklidových služeb i služby vyklízení či odborné stěhovací služby. Poskytujeme nejen úklidy domácností a úklidy bytových prostor, ale uklízíme i nebytové prostory.

Vycházíme vám vstříc

Zajistíme vám úklidy skladů i hal, úklidy ordinací i čekáren, úklidy obchodů i prodejen, ale i úklidy ubytoven či hotelů. Vyčistíme vám koberce, vyčistíme vám sedací soupravy, vyčistíme vám jakékoli osvětlení, ale vyčistíme vám i automobily. Umyjeme vám balkóny i terasy, ale poskytneme vám i jakékoli venkovní úklidy a úklidy po společenských akcích či úklidy po sportovních akcích. Veškeré naše úklidové práce a Vánoční i Velikonoční úklidy poskytujeme nejen v Břeclavi, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Břeclav

Před jakýmkoli druhem úklidu v Břeclavi nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Břeclavi si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Břeclav ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
email: bm@extra-uklizeni.com
počet franchisových licencí: 1