Objednat

Mytí terasy či balkónu Brno

mytí teras a balkónů

Potřebujete zajistit kvalitní mytí teras a balkónů ve městě Brno a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Brně poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Brně nebo v okolí zajistit úklid terasy nebo úklid balkónu? Potřebujete kdekoli Jihomoravském kraji uklidit a umýt zahradní altán, pergolu nebo důkladně umýt a uklidit zimní zahradu? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Brně i v celém okolí zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí balkónů, mytí teras nebo jiných ploch vašich domácností, sloužících k odpočinku. Bez ohledu na velikosti těchto prostor či ploch, které chcete v Brně uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré tyto úklidové práce v Brně zajistí. Jakékoli přípravky, potřebné na úklid balkónu či úklid terasy vám samozřejmě automaticky zajistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Brně nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Brně si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí teras a balkónů Brno ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí teras a balkónů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Brně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Brně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí teras a balkónů Brno vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerJaroslav Červeňák
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Nové sady 988/2, 602 00 Brno-střed
PartnerMatěj Konrád
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Poznaňská 451/20, 181 00 Praha 8

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Nechali jsme si v Brně umýt kompletně celý zasklený balkón a zvládli to i z venkovní strany, v což jsme ani nedoufali. Moc děkujemeHodně velké překvapení za příjemnou cenu. Terasa jako nová.Tahle firma nám zajistila i úklid ptačího trusu z balkónu v pronajímaném bytě v Brně, což ostatní odmítli.Betonová dlažba po jejich zásahu prokoukla k nepoznání.Vyčistili nám kompletně celou 100 metrovou terasu a to ve 3 lidech. Během pár hodin byla naprosto dokonalá a cena velmi příjemná.Už jsme si nevěděli rady se zašlou dlažbou na terase u nás v Brně, tak jsme zvolili variantu zavolat profesionálům a udělali jsme dobře. Terasa je opět jak nová a bez plevelu.