EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Mytí terasy nebo balkónu Praha 6

Mytí terasy nebo balkónu Praha 6 Mytí terasy nebo balkónu Praha 6 (šest) – Potřebovali byste na Praze 6 (šest) nebo v okolí zajistit úklid terasy nebo úklid balkónu? Potřebujete kdekoli hlavním městě Praha uklidit a umýt zahradní altán, pergolu nebo důkladně umýt a uklidit zimní zahradu? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě na Praze 6 (šest) i v celém okolí zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí balkónů, mytí teras nebo jiných ploch vašich domácností, sloužících k odpočinku. Bez ohledu na velikosti těchto prostor či ploch, které chcete na Praze 6 (šest) uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré tyto úklidové práce na Praze 6 (šest) zajistí. Jakékoli přípravky, potřebné na úklid balkónu či úklid terasy vám samozřejmě automaticky zajistíme a dodáme.
Před mytím oken na Praze 6 (šest) nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí na Praze 6 (šest) si prohlédněte náš ceník mytí oken Praha 6 (šest) (viz mytí oken Praha 6 (šest) ceník).
Máte kromě mytí terasy či balkónu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook