Objednat

Mytí terasy či balkónu Jablunkov

mytí teras a balkónů

Požadujete důkladné mytí teras a balkónů v obci Jablunkov a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Jablunkově postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Jablunkově nebo v okolí Jablunkova zajistit úklid terasy nebo úklid balkónu? Potřebujete kdekoli v okrese Frýdek-Místek uklidit a umýt zahradní altán, pergolu nebo důkladně umýt a uklidit zimní zahradu? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Jablunkově i v celém okolí Jablunkova zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí balkónů, mytí teras nebo jiných ploch vašich domácností, sloužících k odpočinku. Bez ohledu na velikosti těchto prostor či ploch, které chcete v Jablunkově uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré tyto úklidové práce v Jablunkově zajistí. Jakékoli přípravky, potřebné na úklid balkónu či úklid terasy vám samozřejmě automaticky zajistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Jablunkově nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Jablunkově si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí teras a balkónů Jablunkov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí teras a balkónů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Jablunkově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Jablunkově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí teras a balkónů Jablunkov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Hodně velké překvapení za příjemnou cenu. Terasa jako nová.Tahle firma nám zajistila i úklid ptačího trusu z balkónu v pronajímaném bytě v Jablunkově, což ostatní odmítli.Vyčistili nám kompletně celou 100 metrovou terasu a to ve 3 lidech. Během pár hodin byla naprosto dokonalá a cena velmi příjemná.Už jsme si nevěděli rady se zašlou dlažbou na terase u nás v Jablunkově, tak jsme zvolili variantu zavolat profesionálům a udělali jsme dobře. Terasa je opět jak nová a bez plevelu.Nechali jsme si v Jablunkově umýt kompletně celý zasklený balkón a zvládli to i z venkovní strany, v což jsme ani nedoufali. Moc děkujemeBetonová dlažba po jejich zásahu prokoukla k nepoznání.