Objednat

Mytí terasy či balkónu Konstantinovy Lázně

mytí teras a balkónů

Požadujete důkladné mytí teras a balkónů v obci Konstantinovy Lázně a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Konstantinových Lázních postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Konstantinových Lázních nebo v okolí Konstantinových Lázní zajistit úklid terasy nebo úklid balkónu? Potřebujete kdekoli v okrese Tachov uklidit a umýt zahradní altán, pergolu nebo důkladně umýt a uklidit zimní zahradu? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Konstantinových Lázních i v celém okolí Konstantinových Lázní zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí balkónů, mytí teras nebo jiných ploch vašich domácností, sloužících k odpočinku. Bez ohledu na velikosti těchto prostor či ploch, které chcete v Konstantinových Lázních uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré tyto úklidové práce v Konstantinových Lázních zajistí. Jakékoli přípravky, potřebné na úklid balkónu či úklid terasy vám samozřejmě automaticky zajistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Konstantinových Lázních nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Konstantinových Lázních si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí teras a balkónů Konstantinovy Lázně ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí teras a balkónů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Konstantinových Lázních zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Konstantinových Lázních řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí teras a balkónů Konstantinovy Lázně vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Tahle firma nám zajistila i úklid ptačího trusu z balkónu v pronajímaném bytě v Konstantinových Lázních, což ostatní odmítli.Vyčistili nám kompletně celou 100 metrovou terasu a to ve 3 lidech. Během pár hodin byla naprosto dokonalá a cena velmi příjemná.Už jsme si nevěděli rady se zašlou dlažbou na terase u nás v Konstantinových Lázních, tak jsme zvolili variantu zavolat profesionálům a udělali jsme dobře. Terasa je opět jak nová a bez plevelu.Betonová dlažba po jejich zásahu prokoukla k nepoznání.Nechali jsme si v Konstantinových Lázních umýt kompletně celý zasklený balkón a zvládli to i z venkovní strany, v což jsme ani nedoufali. Moc děkujemeHodně velké překvapení za příjemnou cenu. Terasa jako nová.