Objednat

Mytí žaluzií a rolet Načeradec

mytí žaluzií a rolet

Požadujete důkladné mytí žaluzií a rolet v obci Načeradec a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Načeradci postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte kvalitní úklidovou firmu na mytí žaluzií nebo na mytí rolet v Načeradci či v okolí Načeradce? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Načeradci, ale kompletně v celém okrese Benešov zajistí a poskytne dokonalé profesionální úklidové služby, týkající se mytí žaluzií nebo mytí a čištění rolet, včetně veškerých velikostí, druhů a tipů rámů. v Načeradci vám zajistíme mytí všech druhů žaluzií, mytí a čištění nadrozměrných rolet ve výkladních skříních nebo mytí a čištění garážových či jiných vjezdových vrat. Veškeré úklidové přípravky a vybavení potřebné pro mytí žaluzií nebo mytí rolet jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb, které v Načeradci poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Načeradci nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Načeradci si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí žaluzií a rolet Načeradec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí žaluzií a rolet zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Načeradci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Načeradci řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí žaluzií a rolet Načeradec vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Skvělé, skvělé, skvělé. Nic jiného na jejich služby ani říct nejde.Tak moc nesnáším mytí žaluzií, že jsem raději využila službu firmy EXTRA ÚKLIDU a opravdu jsem udělala dobře. Rozhodně dostáli svému jménu extra.Chtěl bych touto cestou poděkovat celé společnosti EXTRA UKLÍZENÍ za pomoc u mé maminky v Načeradci. Službu určitě doporučím každému.Takovou profesionalitu, co předvedli u tchýně v zakouřeném bytě jsem opravdu nečekal. Klobouk dolů. Karel, NačeradecNaši zkušenost mohu popsat jen jedním slovem, paráda!Po vyzkoušení této firmy už nikdy nebudu mýt žaluzie sama. Raději zaplatím, než se s tím otravovat.Nechali jsme si umýt venkovní žaluzie a máme je opět skvěle čisté. Firmu jsem doporučil i dál.