Objednat

Mytí žaluzií a rolet Bělá pod Pradědem

mytí žaluzií a rolet

Požadujete důkladné mytí žaluzií a rolet v obci Bělá pod Pradědem a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Bělé pod Pradědem postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte kvalitní úklidovou firmu na mytí žaluzií nebo na mytí rolet v Bělé pod Pradědem či v okolí Bělé pod Pradědem? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Bělé pod Pradědem, ale kompletně v celém okrese Jeseník zajistí a poskytne dokonalé profesionální úklidové služby, týkající se mytí žaluzií nebo mytí a čištění rolet, včetně veškerých velikostí, druhů a tipů rámů. v Bělé pod Pradědem vám zajistíme mytí všech druhů žaluzií, mytí a čištění nadrozměrných rolet ve výkladních skříních nebo mytí a čištění garážových či jiných vjezdových vrat. Veškeré úklidové přípravky a vybavení potřebné pro mytí žaluzií nebo mytí rolet jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb, které v Bělé pod Pradědem poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Bělé pod Pradědem nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Bělé pod Pradědem si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí žaluzií a rolet Bělá pod Pradědem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí žaluzií a rolet zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Bělé pod Pradědem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Bělé pod Pradědem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí žaluzií a rolet Bělá pod Pradědem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Takovou profesionalitu, co předvedli u tchýně v zakouřeném bytě jsem opravdu nečekal. Klobouk dolů. Karel, Bělá pod PradědemNaši zkušenost mohu popsat jen jedním slovem, paráda!Po vyzkoušení této firmy už nikdy nebudu mýt žaluzie sama. Raději zaplatím, než se s tím otravovat.Nechali jsme si umýt venkovní žaluzie a máme je opět skvěle čisté. Firmu jsem doporučil i dál.Chtěl bych touto cestou poděkovat celé společnosti EXTRA UKLÍZENÍ za pomoc u mé maminky v Bělé pod Pradědem. Službu určitě doporučím každému.Skvělé, skvělé, skvělé. Nic jiného na jejich služby ani říct nejde.Tak moc nesnáším mytí žaluzií, že jsem raději využila službu firmy EXTRA ÚKLIDU a opravdu jsem udělala dobře. Rozhodně dostáli svému jménu extra.