EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Strojové mytí a čištění Domažlice

Strojové mytí a čištění Domažlice Strojové mytí a čištění Domažlice – Kdekoli a kdekoli vám v Domažlicích nebo v okolí zajistíme prostřednictvím naší prověřené a spolehlivé úklidové společnosti strojové mytí a čištění bytových i nebytových prostor, strojové mytí a čištění skleněných ploch nebo strojové mytí a čištění podlah a podlahových krytin. Jsme profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která se v Domažlicích specializuje na strojové čištění podlahových ploch bez ohledu na to, o jaký druh podlahy či podlahové krytiny se jedná. v Domažlicích vám zajistíme strojové čištění domácnosti, ale i halové či parkovací plochy neomezených velikostí. Stejně tak, jako vám v Domažlicích poskytneme toto strojové čištění na podlahové plochy, stejně tak vám zajistíme strojové čištění neomezeně velkých skleněných ploch. Pro jakýkoli druh strojového mytí a čištění vám jsme v Domažlicích i v celém okolí k dispozici 24 hodin denně.
Před mytím oken v Domažlicích nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí v Domažlicích si prohlédněte náš ceník mytí oken Domažlice (viz mytí oken Domažlice ceník).
Měli byste v Domažlicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás stěhování nebo vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Domažlicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook