Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 18, tento měsíc 158, tento rok 158
Objednat

Strojové mytí a čištění Domažlice

800 66 88 88Potřebujete zajistit kvalitní strojové mytí a čištění ve městě Domažlice a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Domažlicích poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli a kdekoli vám v Domažlicích nebo v okolí zajistíme prostřednictvím naší prověřené a spolehlivé úklidové společnosti strojové mytí a čištění bytových i nebytových prostor, strojové mytí a čištění skleněných ploch nebo strojové mytí a čištění podlah a podlahových krytin. Jsme profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která se v Domažlicích specializuje na strojové čištění podlahových ploch bez ohledu na to, o jaký druh podlahy či podlahové krytiny se jedná. v Domažlicích vám zajistíme strojové čištění domácnosti, ale i halové či parkovací plochy neomezených velikostí. Stejně tak, jako vám v Domažlicích poskytneme toto strojové čištění na podlahové plochy, stejně tak vám zajistíme strojové čištění neomezeně velkých skleněných ploch. Pro jakýkoli druh strojového mytí a čištění vám jsme v Domažlicích i v celém okolí k dispozici 24 hodin denně.
Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Domažlicích nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Domažlicích si prohlédněte naše ceny za mytí oken (viz strojové mytí a čištění Domažlice ceník).
Měli byste v Domažlicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Domažlicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com