Objednat

Strojové mytí a čištění Praha-východ

strojové mytí a čištění

Potřebujete zajistit kvalitní strojové mytí a čištění v okrese Praha-východ a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám na Praze-východ poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli a kdekoli vám na Praze-východ nebo v okolí zajistíme prostřednictvím naší prověřené a spolehlivé úklidové společnosti strojové mytí a čištění bytových i nebytových prostor, strojové mytí a čištění skleněných ploch nebo strojové mytí a čištění podlah a podlahových krytin. Jsme profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která se na Praze-východ specializuje na strojové čištění podlahových ploch bez ohledu na to, o jaký druh podlahy či podlahové krytiny se jedná. na Praze-východ vám zajistíme strojové čištění domácnosti, ale i halové či parkovací plochy neomezených velikostí. Stejně tak, jako vám na Praze-východ poskytneme toto strojové čištění na podlahové plochy, stejně tak vám zajistíme strojové čištění neomezeně velkých skleněných ploch. Pro jakýkoli druh strojového mytí a čištění vám jsme na Praze-východ i v celém okolí k dispozici 24 hodin denně.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní na Praze-východ nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch na Praze-východ si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz strojové mytí a čištění Praha-východ ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě strojového mytí a čištění zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze-východ zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze-východ řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu strojové mytí a čištění Praha-východ vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Perfekt.Takový výsledek mytí jsme nečekali a rozhodně budeme chtít i příští rok.Celkový přístup a kvalita odvedené služby nemá na Praze-východa svém oboru konkurenci. Odteď už jedině tahle firma.Zajistili nám kompletní strojní čištění na celé hale a spokojenost byla obrovská. Příští rok objednáme znovu.na Praze-východ nám franchisa EXTRA UKLÍZENÍ zajistila umytí fasády a celá krásně prokoukla.Zajišťují pro nás na Praze-východ pravidelně strojové mytí všech kancelářských ploch a určitě bychom neměnili.Naprosto dokonalá služba!