Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Domažlice

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Domažlice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Domažlicích poskytne? Stejně tak jako v Domažlicích, tak i kompletně v celém širokém okolí Domažlic vám naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřená na veškeré úklidové služby, poskytne velmi kvalitní a profesionální úklidové práce veškerých bytových i nebytových prostor. Pod záštitou značky naší prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Domažlicích zajistíme a poskytneme jakékoli úklidové práce, a to jak jednorázového charakteru na bázi generálního úklidu, tak i při zajištění pravidelných úklidů domácností, kanceláří, restaurací či jiných nebytovek.

Co uklízíme

Velmi rádi a ochotně vám v Domažlicích všichni naši zkušení a proškolení pracovníci zajistí úklid domu, úklid bytu, úklid chaty či chalupy, a to vždy včetně velmi kvalitního mytí oken i mytí okenních rámů a dveří. Nepřetržitě myjeme, uklízíme a čistíme libovolné prostory pro soukromé osoby i pro podnikatele a firmy. Uklízíme kanceláře, uklízíme restaurace, uklízíme hotely i pensiony. Uklízíme po rekonstrukcích, uklízíme po malířích, myjeme terasy i balkóny, čistíme koberce, ale čistíme i sedací soupravy.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce vám poskytneme na základě vaší objednávky, kterou můžete kdykoli uskutečnit prostřednictvím centrální linky 800 66 88 88 nebo prostřednictvím našeho objednávkového formuláře. Objednejte si kdykoli úklidové služby u naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o našich kvalitách. Uklidíme a umyjeme libovolně velké prostory, přičemž jsou veškeré potřebné úklidové prostředky automatickou součástí dodávky našich úklidových služeb, které v Domažlicích poskytujeme.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Domažlice

Před jakýmkoli druhem úklidu v Domažlicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Domažlicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Domažlice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Domažlicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Domažlicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisanteLeR pureLiving, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Rokycanská 770/40, 312 00 Plzeň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantOndřej Slobodník
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Rokycanova 1069, 337 01 Rokycany
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerJana Svatošová
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Doubrava 39, 330 23 Nýřany
PartnerJiří Bártík
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Špálova 279/5, 323 00 Plzeň 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Domažlicích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Domažlicích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Domažlicích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už jsem v Domažlicích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Už 2x jsem využila v Domažlicích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Domažlicích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Domažlicích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.