EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Strojové mytí a čištění Plzeň-jih

Strojové mytí a čištění Plzeň-jih Strojové mytí a čištění Plzeň-jih – Kdekoli a kdekoli vám na Plzni-jihu nebo v okolí zajistíme prostřednictvím naší prověřené a spolehlivé úklidové společnosti strojové mytí a čištění bytových i nebytových prostor, strojové mytí a čištění skleněných ploch nebo strojové mytí a čištění podlah a podlahových krytin. Jsme profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která se na Plzni-jihu specializuje na strojové čištění podlahových ploch bez ohledu na to, o jaký druh podlahy či podlahové krytiny se jedná. na Plzni-jihu vám zajistíme strojové čištění domácnosti, ale i halové či parkovací plochy neomezených velikostí. Stejně tak, jako vám na Plzni-jihu poskytneme toto strojové čištění na podlahové plochy, stejně tak vám zajistíme strojové čištění neomezeně velkých skleněných ploch. Pro jakýkoli druh strojového mytí a čištění vám jsme na Plzni-jihu i v celém okolí k dispozici 24 hodin denně.
Před mytím oken na Plzni-jihu nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí na Plzni-jihu si prohlédněte náš ceník mytí oken Plzeň-jih (viz mytí oken Plzeň-jih ceník).
Měli byste na Plzni-jihu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás stěhování nebo vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Plzni-jihu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook