Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 11, tento týden 17, tento měsíc 172, tento rok 1 674
Vydělávejte nadprůměrné výdělky se zavedenou značkou EXTRA
Objednat

Strojové mytí a čištění Louny

strojové mytí a čištění

Potřebujete zajistit kvalitní strojové mytí a čištění ve městě Louny a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Lounech poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli a kdekoli vám v Lounech nebo v okolí zajistíme prostřednictvím naší prověřené a spolehlivé úklidové společnosti strojové mytí a čištění bytových i nebytových prostor, strojové mytí a čištění skleněných ploch nebo strojové mytí a čištění podlah a podlahových krytin. Jsme profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která se v Lounech specializuje na strojové čištění podlahových ploch bez ohledu na to, o jaký druh podlahy či podlahové krytiny se jedná. v Lounech vám zajistíme strojové čištění domácnosti, ale i halové či parkovací plochy neomezených velikostí. Stejně tak, jako vám v Lounech poskytneme toto strojové čištění na podlahové plochy, stejně tak vám zajistíme strojové čištění neomezeně velkých skleněných ploch. Pro jakýkoli druh strojového mytí a čištění vám jsme v Lounech i v celém okolí k dispozici 24 hodin denně.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Lounech nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Lounech si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz strojové mytí a čištění Louny ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě strojového mytí či čištění zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
email: cv@extra-uklizeni.com
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Zajišťují pro nás v Lounech pravidelně strojové mytí všech kancelářských ploch a určitě bychom neměnili.Naprosto dokonalá služba!Perfekt.Takový výsledek mytí jsme nečekali a rozhodně budeme chtít i příští rok.v Lounech nám franchisa EXTRA UKLÍZENÍ zajistila umytí fasády a celá krásně prokoukla.Celkový přístup a kvalita odvedené služby nemá v Lounecha svém oboru konkurenci. Odteď už jedině tahle firma.Zajistili nám kompletní strojní čištění na celé hale a spokojenost byla obrovská. Příští rok objednáme znovu.