Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 2, tento týden 18, tento měsíc 152, tento rok 152
Objednat

Strojové mytí a čištění Dětenice

strojové mytí a čištění

Požadujete důkladné strojové mytí a čištění v obci Dětenice a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Dětenicích postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli a kdekoli vám v Dětenicích nebo v okolí Dětenic zajistíme prostřednictvím naší prověřené a spolehlivé úklidové společnosti strojové mytí a čištění bytových i nebytových prostor, strojové mytí a čištění skleněných ploch nebo strojové mytí a čištění podlah a podlahových krytin. Jsme profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která se v Dětenicích specializuje na strojové čištění podlahových ploch bez ohledu na to, o jaký druh podlahy či podlahové krytiny se jedná. v Dětenicích vám zajistíme strojové čištění domácnosti, ale i halové či parkovací plochy neomezených velikostí. Stejně tak, jako vám v Dětenicích poskytneme toto strojové čištění na podlahové plochy, stejně tak vám zajistíme strojové čištění neomezeně velkých skleněných ploch. Pro jakýkoli druh strojového mytí a čištění vám jsme v Dětenicích i v celém okolí Dětenic k dispozici 24 hodin denně.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Dětenicích nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Dětenicích si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz strojové mytí a čištění Dětenice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě strojového mytí či čištění zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerDostupný úklid
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: U Konopáče 484, 517 50 Častolovice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Takový výsledek mytí jsme nečekali a rozhodně budeme chtít i příští rok.Celkový přístup a kvalita odvedené služby nemá v Dětenicícha svém oboru konkurenci. Odteď už jedině tahle firma.Perfekt.Zajistili nám kompletní strojní čištění na celé hale a spokojenost byla obrovská. Příští rok objednáme znovu.v Dětenicích nám franchisa EXTRA UKLÍZENÍ zajistila umytí fasády a celá krásně prokoukla.Zajišťují pro nás v Dětenicích pravidelně strojové mytí všech kancelářských ploch a určitě bychom neměnili.Naprosto dokonalá služba!