Objednat

Strojové mytí a čištění Světlá pod Ještědem

strojové mytí a čištění

Požadujete důkladné strojové mytí a čištění v obci Světlá pod Ještědem a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám ve Světlé pod Ještědem postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli a kdekoli vám ve Světlé pod Ještědem nebo v okolí Světlé pod Ještědem zajistíme prostřednictvím naší prověřené a spolehlivé úklidové společnosti strojové mytí a čištění bytových i nebytových prostor, strojové mytí a čištění skleněných ploch nebo strojové mytí a čištění podlah a podlahových krytin. Jsme profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která se ve Světlé pod Ještědem specializuje na strojové čištění podlahových ploch bez ohledu na to, o jaký druh podlahy či podlahové krytiny se jedná. ve Světlé pod Ještědem vám zajistíme strojové čištění domácnosti, ale i halové či parkovací plochy neomezených velikostí. Stejně tak, jako vám ve Světlé pod Ještědem poskytneme toto strojové čištění na podlahové plochy, stejně tak vám zajistíme strojové čištění neomezeně velkých skleněných ploch. Pro jakýkoli druh strojového mytí a čištění vám jsme ve Světlé pod Ještědem i v celém okolí Světlé pod Ještědem k dispozici 24 hodin denně.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní ve Světlé pod Ještědem nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch ve Světlé pod Ještědem si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz strojové mytí a čištění Světlá pod Ještědem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě strojového mytí a čištění zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Světlé pod Ještědem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Světlé pod Ještědem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu strojové mytí a čištění Světlá pod Ještědem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Zajišťují pro nás ve Světlé pod Ještědem pravidelně strojové mytí všech kancelářských ploch a určitě bychom neměnili.Naprosto dokonalá služba!Perfekt.Takový výsledek mytí jsme nečekali a rozhodně budeme chtít i příští rok.ve Světlé pod Ještědem nám franchisa EXTRA UKLÍZENÍ zajistila umytí fasády a celá krásně prokoukla.Celkový přístup a kvalita odvedené služby nemá ve Světlé pod Ještědema svém oboru konkurenci. Odteď už jedině tahle firma.Zajistili nám kompletní strojní čištění na celé hale a spokojenost byla obrovská. Příští rok objednáme znovu.