Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 10, tento týden 78, tento měsíc 250, tento rok 2 168
Objednat

Úklid a úklidové služby Louny

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Louny a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Lounech poskytne? Mytí oken v Lounech ale i profesionální úklidy bytů v Lounech vám zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidová franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Uklidíme vám domácnosti, uklidíme vám kanceláře, uklidíme vám firmy, ale uklidíme vám i restaurace a bary, uklidíme pensiony i hotely nebo uklidíme například školky i školy. Zajistíme vám nejen jednorázové generální úklidy, ale poskytneme vám i pravidelné úklidy jakýchkoli bytových i nebytových prostor. Uklízíme nepřetržitě 365 dní v roce.

Co uklízíme

V Lounech běžně zajišťujeme sezónní úklidy, jako jsou Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy a jarní úklidy. Uklízíme chaty i chalupy a v případě potřeby vám samozřejmě zajistíme i profesionální vyklízecí práce požadované hlavně při venkovních úklidech a při úklidech hal a skladů. Uklízíme hromadné dopravní prostředky jako jsou například tramvaje, trolejbusy a autobusy, ale uklízíme i interiéry motorových vozidel. Uklízíme prodejny i obchody ale poskytujeme i čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedaček a matrací.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce poskytujeme nejen v Lounech, ale jsme schopni vám je zajistit a poskytnout kdekoli na území České republiky. Jakoukoli úklidovou službu si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho objednávkového formuláře úklidů nebo prostřednictvím naší centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi stálými klienty, využívajícími našich služeb sítě EXTRA SLUŽBY. Přesvědčte se sami o kvalitách úklidových služeb které v Lounech poskytujeme.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Louny

Před jakýmkoli druhem úklidu v Lounech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Lounech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Louny ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Lounech vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Lounech. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Lounech proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Lounech potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Lounech velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Lounech úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Lounech. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.