Objednat

Úklid a úklidové služby Louny

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Louny a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Lounech poskytne? Mytí oken v Lounech ale i profesionální úklidy bytů v Lounech vám zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidová franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Uklidíme vám domácnosti, uklidíme vám kanceláře, uklidíme vám firmy, ale uklidíme vám i restaurace a bary, uklidíme pensiony i hotely nebo uklidíme například školky i školy. Zajistíme vám nejen jednorázové generální úklidy, ale poskytneme vám i pravidelné úklidy jakýchkoli bytových i nebytových prostor. Uklízíme nepřetržitě 365 dní v roce.

Co uklízíme

V Lounech běžně zajišťujeme sezónní úklidy, jako jsou Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy a jarní úklidy. Uklízíme chaty i chalupy a v případě potřeby vám samozřejmě zajistíme i profesionální vyklízecí práce požadované hlavně při venkovních úklidech a při úklidech hal a skladů. Uklízíme hromadné dopravní prostředky jako jsou například tramvaje, trolejbusy a autobusy, ale uklízíme i interiéry motorových vozidel. Uklízíme prodejny i obchody ale poskytujeme i čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedaček a matrací.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce poskytujeme nejen v Lounech, ale jsme schopni vám je zajistit a poskytnout kdekoli na území České republiky. Jakoukoli úklidovou službu si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho objednávkového formuláře úklidů nebo prostřednictvím naší centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi stálými klienty, využívajícími našich služeb sítě EXTRA SLUŽBY. Přesvědčte se sami o kvalitách úklidových služeb které v Lounech poskytujeme.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Louny

Před jakýmkoli druhem úklidu v Lounech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Lounech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Louny ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Lounech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Lounech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Louny vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Lounech vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Lounech. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Lounech proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Lounech potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Lounech velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Lounech úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Lounech. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.