Objednat

Strojové mytí a čištění Opatov

strojové mytí a čištění

Požadujete důkladné strojové mytí a čištění v obci Opatov a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Opatově postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli a kdekoli vám v Opatově nebo v okolí Opatova zajistíme prostřednictvím naší prověřené a spolehlivé úklidové společnosti strojové mytí a čištění bytových i nebytových prostor, strojové mytí a čištění skleněných ploch nebo strojové mytí a čištění podlah a podlahových krytin. Jsme profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která se v Opatově specializuje na strojové čištění podlahových ploch bez ohledu na to, o jaký druh podlahy či podlahové krytiny se jedná. v Opatově vám zajistíme strojové čištění domácnosti, ale i halové či parkovací plochy neomezených velikostí. Stejně tak, jako vám v Opatově poskytneme toto strojové čištění na podlahové plochy, stejně tak vám zajistíme strojové čištění neomezeně velkých skleněných ploch. Pro jakýkoli druh strojového mytí a čištění vám jsme v Opatově i v celém okolí Opatova k dispozici 24 hodin denně.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Opatově nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Opatově si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz strojové mytí a čištění Opatov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě strojového mytí a čištění zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Opatově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Opatově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu strojové mytí a čištění Opatov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Perfekt.Takový výsledek mytí jsme nečekali a rozhodně budeme chtít i příští rok.Celkový přístup a kvalita odvedené služby nemá v Opatověa svém oboru konkurenci. Odteď už jedině tahle firma.Zajistili nám kompletní strojní čištění na celé hale a spokojenost byla obrovská. Příští rok objednáme znovu.v Opatově nám franchisa EXTRA UKLÍZENÍ zajistila umytí fasády a celá krásně prokoukla.Zajišťují pro nás v Opatově pravidelně strojové mytí všech kancelářských ploch a určitě bychom neměnili.Naprosto dokonalá služba!