Objednat

Úklid bytu či apartmánu Bělkovice-Lašťany

úklidy bytů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy bytů v obci Bělkovice-Lašťany a hledáte někoho, kdo by vám právě v Bělkovicích-Lašťany poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Chcete kvalitně a precizně uklidit byt v Bělkovicích-Lašťany nebo v těsné blízkosti Bělkovic-Lašťany? Chcete zajistit úklid svého apartmánu v Bělkovicích-Lašťany? Jsme profesionální a spolehlivá franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, poskytující své úklidové služby i v Bělkovicích-Lašťany a okolí Bělkovic-Lašťany. Kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme jednorázový úklid bytu, ale i pravidelný úklid bytu v Bělkovicích-Lašťany. Všichni naši franchisanti jsou zkušení a proškolení pracovníci, kteří mají v uklízení bytů a uklízení domácností velkou praxi. Vaše byty vám velmi kvalitně uklidíme, umyjeme okna i dveře, vytepujeme sedací soupravy i koberce. Veškeré úklidy bytů v Bělkovicích-Lašťany či okrese Olomouc jsou prováděny s maximální péčí a profesionalitou. Přípravky potřebné pro úklidy bytů jsou automaticky dodávané při všech našich úklidových službách poskytovaných v Bělkovicích-Lašťany.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Bělkovicích-Lašťany nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Bělkovicích-Lašťany si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy bytů Bělkovice-Lašťany ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů bytů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Bělkovicích-Lašťany zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Bělkovicích-Lašťany řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerVEJR účetní kancelář, s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Sluneční 324/6, 783 36 Křelov-Břuchotín

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Na základě doporučení mé kamarádky jsem si na úklid našich bytů v Bělkovicích-Lašťany vybrala společnost Extra uklízení. Výborná odezva i komunikace od samotné objednávky úklidů až po samotnou realizaci. Opravdu profesionální jednání této úklidové společnosti. Rozhodně budu využívat i nadále a budu doporučovat.Tato úklidová firma mi poskytla velmi profesionální a důkladný úklid mého bytu v Bělkovicích-Lašťany. Velmi ochotné slečny, výborná komunikace, odvedená práce i cena. Určitě každému doporučuji.Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce úklidu bytu v Bělkovicích-Lašťany. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀Včera, po vystěhování našich dvou bytů v Bělkovicích-Lašťany nám tato společnost EXTRA SLUŽBY poskytla svoje úklidové služby při úklidu obou bytů. Naprostá spokojenost, moc moc děkujeme. Jste výborně sehraní se svými kolegy stěhováky. Stoprocentně doporučuji za kvalitu, rychlost i cenu.Úklid bytu v Bělkovicích-Lašťany provedli na výbornou, určitě doporučuji každému vyzkoušet.Společnost Extra uklízení mi v sobotu zajistila úklid mého bytu v Bělkovicích-Lašťany. Byla jsem velmi spokojená a touto cestou moc děkuji.Moc ochotní pracovníci. Nádherně mi uklidili byt v Bělkovicích-Lašťany, skvěle umyli okna a ještě mi vynesli veškeré odpadky. Určitě doporučuju tuto úklidovou firmu.Jeden z nejlepších úklidů bytu jaký jsem kdy zažila. Naprosto detailní generální úklid přesně podle mých představ. Výborná práce, přístup i cena. Děkuju.