Objednat

Úklid bytu či apartmánu Velká Bystřice

úklidy bytů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy bytů v obci Velká Bystřice a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Velké Bystřici poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Chcete kvalitně a precizně uklidit byt ve Velké Bystřici nebo v těsné blízkosti Velké Bystřice? Chcete zajistit úklid svého apartmánu ve Velké Bystřici? Jsme profesionální a spolehlivá franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, poskytující své úklidové služby i ve Velké Bystřici a okolí Velké Bystřice. Kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme jednorázový úklid bytu, ale i pravidelný úklid bytu ve Velké Bystřici. Všichni naši franchisanti jsou zkušení a proškolení pracovníci, kteří mají v uklízení bytů a uklízení domácností velkou praxi. Vaše byty vám velmi kvalitně uklidíme, umyjeme okna i dveře, vytepujeme sedací soupravy i koberce. Veškeré úklidy bytů ve Velké Bystřici či okrese Olomouc jsou prováděny s maximální péčí a profesionalitou. Přípravky potřebné pro úklidy bytů jsou automaticky dodávané při všech našich úklidových službách poskytovaných ve Velké Bystřici.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Velké Bystřici nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Velké Bystřici si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy bytů Velká Bystřice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů bytů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Velké Bystřici zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Velké Bystřici řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy bytů Velká Bystřice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Moc ochotní pracovníci. Nádherně mi uklidili byt ve Velké Bystřici, skvěle umyli okna a ještě mi vynesli veškeré odpadky. Určitě doporučuju tuto úklidovou firmu.Na základě doporučení mé kamarádky jsem si na úklid našich bytů ve Velké Bystřici vybrala společnost Extra uklízení. Výborná odezva i komunikace od samotné objednávky úklidů až po samotnou realizaci. Opravdu profesionální jednání této úklidové společnosti. Rozhodně budu využívat i nadále a budu doporučovat.Tato úklidová firma mi poskytla velmi profesionální a důkladný úklid mého bytu ve Velké Bystřici. Velmi ochotné slečny, výborná komunikace, odvedená práce i cena. Určitě každému doporučuji.Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce úklidu bytu ve Velké Bystřici. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀Včera, po vystěhování našich dvou bytů ve Velké Bystřici nám tato společnost EXTRA SLUŽBY poskytla svoje úklidové služby při úklidu obou bytů. Naprostá spokojenost, moc moc děkujeme. Jste výborně sehraní se svými kolegy stěhováky. Stoprocentně doporučuji za kvalitu, rychlost i cenu.Úklid bytu ve Velké Bystřici provedli na výbornou, určitě doporučuji každému vyzkoušet.Společnost Extra uklízení mi v sobotu zajistila úklid mého bytu ve Velké Bystřici. Byla jsem velmi spokojená a touto cestou moc děkuji.Jeden z nejlepších úklidů bytu jaký jsem kdy zažila. Naprosto detailní generální úklid přesně podle mých představ. Výborná práce, přístup i cena. Děkuju.