Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 10, tento týden 45, tento měsíc 217, tento rok 2 135
Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 5

úklid a úklidové služby

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 5 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 5 zajistí? Úklid jakýchkoli bytových i nebytových prostor vám v Praze 5 zajistíme pod záštitou zavedené a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Na základě vašich objednávek, které přijímáme 365 dní v roce vám kdykoli zajistíme spolehlivý úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláří nebo úklid firemních provozoven, restaurací, skladů či hotelů. V Praze 5 uklízíme nejen domácnosti, ale uklízíme i veškeré prostory a objekty vymezené pro vaše podnikání. Vždy se vám samozřejmě v jakémkoli z těchto prostor postaráme o důkladné mytí oken, mytí okenních rámů a parapetů, mytí dveří nebo například o čištění a tepování sedacích souprav či koberců.

Co uklízíme

Poskytujeme nejen jednorázové úklidy, jako jsou například úklidy po malířích, úklidy po stavebních úpravách, úklidy chat a chalup nebo Vánoční úklidy. Běžně našim klientům zajišťujeme a poskytujeme i pravidelné úklidy, a to pravidelné úklidy nejen domácností, ale i firemních prostor, škol, školek, úklidy ordinací nebo úklidy prodejen a obchodů. Veškeré naše úklidové služby jsou na Praze 5 poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky, členy profesionální úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Vycházíme vám vstříc

Jakékoli úklidové činnosti a služby si můžete libovolně objednávat z pohodlí svého domova prostřednictvím jednoduchého objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Naši pracovníci vás již sami zkontaktují a domluví s vámi celý proces uklízení. Veškeré služby jsou poskytovány na základě přehledného ceníku úklidů, který je neustále zobrazen na webových stránkách sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy objednáte naše profesionální úklidové práce a přesvědčíte se o naší spolehlivosti.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 5

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 5 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 5 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 5 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantRomana Kubická
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Zárybská 670/10, 190 00 Praha 9
počet franchisových licencí: 1
FranchisantMartina Čermáková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Bořivojova 27, 130 00 Praha 3
počet franchisových licencí: 2

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 5 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 5 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 5. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 5 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 5. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 5 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 5 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.