Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 5

úklid

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 5 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 5 zajistí? Úklid jakýchkoli bytových i nebytových prostor vám v Praze 5 zajistíme pod záštitou zavedené a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Na základě vašich objednávek, které přijímáme 365 dní v roce vám kdykoli zajistíme spolehlivý úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláří nebo úklid firemních provozoven, restaurací, skladů či hotelů. V Praze 5 uklízíme nejen domácnosti, ale uklízíme i veškeré prostory a objekty vymezené pro vaše podnikání. Vždy se vám samozřejmě v jakémkoli z těchto prostor postaráme o důkladné mytí oken, mytí okenních rámů a parapetů, mytí dveří nebo například o čištění a tepování sedacích souprav či koberců.

Co uklízíme

Poskytujeme nejen jednorázové úklidy, jako jsou například úklidy po malířích, úklidy po stavebních úpravách, úklidy chat a chalup nebo Vánoční úklidy. Běžně našim klientům zajišťujeme a poskytujeme i pravidelné úklidy, a to pravidelné úklidy nejen domácností, ale i firemních prostor, škol, školek, úklidy ordinací nebo úklidy prodejen a obchodů. Veškeré naše úklidové služby jsou na Praze 5 poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky, členy profesionální úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Vycházíme vám vstříc

Jakékoli úklidové činnosti a služby si můžete libovolně objednávat z pohodlí svého domova prostřednictvím jednoduchého objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Naši pracovníci vás již sami zkontaktují a domluví s vámi celý proces uklízení. Veškeré služby jsou poskytovány na základě přehledného ceníku úklidů, který je neustále zobrazen na webových stránkách sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy objednáte naše profesionální úklidové práce a přesvědčíte se o naší spolehlivosti.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 5

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 5 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 5 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 5 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 5 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 5 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Praha 5 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 5 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 5 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 5. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 5 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 5. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 5 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 5 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.