Objednat

Úklid domu či baráku Kralupy nad Vltavou

úklidy domů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy domů v obci Kralupy nad Vltavou a hledáte někoho, kdo by vám právě v Kralupech nad Vltavou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebovali by jste v Kralupech nad Vltavou nebo v okolí Kralup nad Vltavou kvalitně a spolehlivě uklidit dům, uklidit barák nebo zajistit úklid vily? Naše profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, poskytující své úklidové práce v Kralupech nad Vltavou, se vám velmi ráda postará o jednorázové generální úklidy vašich domů, ale stejně vřele vám zajistí i spolehlivé pravidelné úklidy domů a baráků. Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme stoprocentní úklidy vašich domů v Kralupech nad Vltavou. Celý dům či barák kvalitně uklidíme, vysajeme koberce, vytepujeme sedačky, umyjeme okna i dveře a vynosíme odpadky. Všichni naši pracovníci jsou zkušení a proškolení odborníci, kteří mají v uklízení domů, bytů a domácností letitou praxi. Na veškeré úklidové práce používáme certifikované a prověřené přípravky. Každý úklid domu v Kralupech nad Vltavou či okrese Mělník je prováděn s maximální péčí a profesionalitou.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kralupech nad Vltavou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kralupech nad Vltavou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy domů Kralupy nad Vltavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů domů, rodinných domků nebo vil zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kralupech nad Vltavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kralupech nad Vltavou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy domů Kralupy nad Vltavou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Komunikace, spolehlivost, cena, perfektní úklidové práce. To vše předvedla tato firma při úklidu našeho domku v Kralupech nad Vltavou. Rozhodně doporučujeme.Velmi narychlo jsme potřebovali zajistit kompletní úklid vily v Kralupech nad Vltavou. Naprosto ochotně, flexibilně a profesionálně nám vyšla vstříc společnost Extra uklízení, která nám zajistila nejen požadované úklidové práce, ale postarali se nám i o kompletní vyklizení celé vily. Určitě doporučujeme tyto spolehlivé služby.Generální úklid našeho domu v Kralupech nad Vltavou odvedla tato společnost velmi profesionálně a odborně. Určitě je budeme využívat i nadále.Parádní práce uklízení bytu v Kralupech nad Vltavou. Budu využívat určitě pravidelně, děkuju moc👍.Úklid našeho domečku v Kralupech nad Vltavou nám minulý týden zajistila tato úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ. Velká spokojenost. Kompletně o vše se postarali, uklidili famózně a cena seděla přesně jak jsme se domluvili. Vřele můžu každému doporučit.Chtěla by jsem vám poděkovat za výborný úklid celého domu, který jste mi včera v Kralupech nad Vltavou poskytli. Byla jsem opravu velmi spokojená i s tím, jak jste mi umyli okna a uklidili zahradu. Budu vás oslovovat velmi ráda i nadále.Velká spokojenost s touto úklidovou společností. Generální úklid domu v Kralupech nad Vltavou po stavebních úpravách odvedli dámy a pánové na jedničku. Precizní, rychlí, velmi ochotní. Cena naprosto odpovídala kvalitnímu úklidu domu.